Regionalne centrum Edukacji Ekologicznej i Ośrodek Rewitalizacji Jezior na pewno w 2015 roku

  • Eliza Świtling
  • 2014-08-08 11:19:02
Regionalne centrum Edukacji Ekologicznej i Ośrodek Rewitalizacji Jezior na pewno w 2015 roku
  • Foto: P. Klentak

Regionalne centrum Edukacji Ekologicznej i Ponadregionalny Ośrodek Rewitalizacji Jezior to jedna z najważniejszych inwestycji prowadzonych aktualnie przez Starostwo Powiatowe w Szczecinku. Mimo obaw projekt ten jest niezagrożony a prace zakończą się według harmonogramu.

"Nasze miasto ma naprawdę bogate doświadczenie w kwestii rewitalizacji jezior, po zakończeniu tego projektu ta jakość jeszcze wzrośnie" - powiedział nam starosta Marek Kotschy.

Ta inwestycja to 36% zaangażowanych środków z budżetu Powiatu, a ponad 60% to środki zewnętrzne. Mimo iż kilka tygodni temu mieszkańcy zastanawiali się czy ta inwestycja nie stanęła w martwym punkcie to jak mogą Państwo zauważyć na dołączonych zdjęciach prace cały czas posuwają się do przodu. Na razie trwa przebudowa budynku w którym wcześniej mieściły się pomieszczenia szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

Data oddania tego projektu to koniec pierwszego kwartału 2015 roku i jak na razie nie jest ona w żaden sposób zagrożona. Więcej o tej i innych inwestycjach szczecineckiego Powiatu w programie Nasz Powiat.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: