Uwe Zimmerman nie pojawi się na pikniku lotniczym. Miał poważny wypadek!

  • Eliza Świtling
  • 2014-08-05 13:09:12
Uwe Zimmerman nie pojawi się na pikniku lotniczym. Miał  poważny wypadek!
  • Foto: Przemysław Konwerski

W najbliższy weekend na lotnisku W Wilczych Laskach odbędzie się piknik lotniczy głównym gościem miał być sławny pilot Uwe Zimmermann, jednak w ubiegłym tygodniu uległ on wypadkowi.

Znany pilot miał wyjątkowo niefortunny początek wakacji, ponieważ dwukrotnie uległ wypadkowi. Po raz pierwszy nieszczęśliwe zdarzenie  miało miejsce 5 czerwca w Noskowie na Pomorzu. Doszło tam do wypadku włoskiego wiatrakowca Brakogyro który pilotował właśnie Uwe Zimmermann. Pilot akrobacyjny nie ucierpiał w zdarzeniu, choć gdyby nie pomoc osoby postronnej – mógł zginąć. 

To nie koniec złej passy, w ubiegłym tygodniu Uwe Zimmermann, miał kolejny wypadek i, tym razem sytuacja wyglądała zdecydowanie groźniej. Pilot doznał wielu złamań oraz innych uszkodzeń ciała. Aktualnie znajduje się on w niemieckim szpitalu a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W związku z zaistniałymi zdarzeniami mistrz akrobacji lotniczych niestety nie pojawi się  na tegorocznym pikniku lotniczym w Wilczych Laskach, gdzie miał być gościem specjalnym. Jednak jak zapewniają  organizatorzy  Uwe na pewno odwiedzi nas za rok. Tymczasem życzymy  mu szybkiego powrotu do zdrowia.

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: