Martwy mężczyzna na ul. Reja - interweniowali sąsiedzi

  • Redakcja TV Gawex
  • 2014-07-30 12:17:15
Martwy mężczyzna na ul. Reja - interweniowali sąsiedzi
  • Foto: TV Gawex

Dziś ok godz 12.00 sąsiedzi z ulicy Reja zaniepokojeni brakiem kontaktu z jednym ze starszych sąsiadów - zawiadomili policję. Starszy pan w wieku ok. 53 lat od kilku dni nie wychodził z domu. Jak się później okazało nie żył.

Najpierw przez dłuższy czas próbowano skontaktować się mężczyzną  zarówno telefonicznie - jak i pukając oraz dzwoniąc do drzwi. Niestety, po tych interwencjach nadal nie było z nim żadnego kontaktu.  Sąsiedzi zawiadomili więc policję i staż pożarną, a ta natychmiast podjęła interwencję i weszła do mieszkania. Niestety potwierdziły się najgorsze przypuszczenia sąsiadów. Mężczyzna od jakiegoś czasu nie żył. Policja potwierdziła zgon 53 latka. Śmierć najprawdopodobniej nastąpiła z przyczyn naturalnych. Szczegóły bada policja.

Komentarze (20)

53-latka 2014-07-30 13:56

Kto pisał ten artykuł? W dzisiejszych czasach 53-latek to starszy pan???? Sprawa smutna, pana żal, ale ... starszy pan??

młodość 2014-07-30 14:10

Zgadzam się. Mam 57 lat i czuje się młodo. No może jestem w średnim wieku, ale czy już stara, starsza Pani? Oj młokosy :D

Redakcja Gawex 2014-07-30 14:13

Tak o mężczyźnie wypowiedzieli się zarówno sąsiedzi jak i interweniująca straż oraz policja.

ankar 2014-07-30 14:49

Nie jest ważne czy to już starszy pan czy nie, ważne że Druha już z nami nie będzie.

starsza pani 2014-07-30 14:52

Jak już piszecie artykuł to piszcie prawdziwe informacje:-sasiedzi i owszem powiadomili policje ,ale to policja wezwała straż i nie wyważyli drzwi tylko weszli przez otwarte okno..pan mieszkał na parterze.

zaniepokojony 2014-07-30 15:22

Te upały nie tylko tego "starszego" pana wykończą. Wystarczy, że ktoś ma kłopoty z ciśnieniem.

abc 2014-07-30 15:22

Jak dobrze mieć sąsiadów, a gdzie rodzina?

Wychowanek 2014-07-30 17:30

Odszedł najlepszy człowiek jakiego znałem... Przykro że jest zapamiętany jako tylko starszy pan, bo był kimś więcej... i na pewno znała go redakcja.

siwa 2014-07-30 18:35

Czy wy nie ma cie co pisać.Stało się nieszczęście,odszedł wspaniały człowiek więc dajcie spokój z tymi wywodami.Spoczywaj w pokoju.

xyz 2014-07-30 19:32

Z tego co się orientuje nie miał żadnej rodziny

hm 2014-07-30 20:42

masz 57 lat a używasz emotek,":D ". ciekawe...

Jolka 2014-07-30 20:45

Nie żyje młody mężczyzna,zmarł w wieku lat 53.........(startuję na dziennikarstwo.Będzie dobrze?)

Człowiek 2014-07-30 21:15

To przerażające, tak leżeć martwy w swoim mieszkaniu i nikt o tym nie wie. Wyrazy współczucia.

angelika 2014-07-30 21:38

ale to samo sobie pomyslalam starszy pan 53 lata to moja 62 mAMA TO CHYBA JUZ STARUSZKA I ZEBY NIE BYLO ZE SIE CZEPIAM ALE MY MAMY PRACOWAC DO 67 TO DOPIERO BEDE STARUCHA HA HA

Redakcja Gawex 2014-07-30 21:44

Redakcja nie była przy identyfikacji zmarłej osoby i zna tylko te dane które podały służby: straż i policja. Oczywiście jest nam niezmiernie smutno, składamy kondolencje.

pańcia 2014-07-30 22:11

wierzyć się nie chce, że ten wspaniały człowiek nie żyje. Może nie miał bliskiej rodziny pozostawił jednak wiele osób które będą o nim pamiętać. Nie obraził by się za nazwanie go starszym panem, bo przecież miał ogromne poczucie humoru.

Mieszkaniec 2014-07-30 22:25

Wyrazy współczucia

starsza pani 2014-07-31 05:52

o redaktor czyta komentarze i zrobil korektę w artykule zamienił dwa wyrazy w treści -

ankar 2014-07-31 10:02

a @starsza pani nie ma co robić tylko krytykować redakcję bo przecież to jest najważniejsze w związku z tragiczną śmiercią wspaniałego człowieka... i powinna się Pani cieszć że redakcja nie ignoruje komentarzy pojawiających się pod wiadomościami... jestem zażenowana poziomem i tematem większości komentarzy które się tu znajdują, serio ludzie, nie macie o czym pisać?

Max 2014-08-02 11:23

Droga redakcjo czasem tzw. ludzkie oblicze jest bardzo potrzebne i wskazane. Sąsiedzi czy inni ludzie nie muszą być wyedukowani, ale redaktorzy już powinni. "Oczywiście składamy kondolencje" to brzmi mocno na odczepnego. Cóż 1:0 dla mieszkańców Szczecinka za reakcje jakże właściwą.