Trwa Art Piknik

  • Eliza Świtling
  • 2014-07-27 10:05:39
Trwa Art Piknik
  • Foto: TV Gawex

Od piątku w Szczecinku trwa kolejny Art Piknik.

Rozpoczęcie imprezy odbyło się w piątek w miejscu w którym znajdował się legendarny Hi - Hat. Na ulicy Armii Krajowej nastąpiło odsłonięcie pamiątkowej tablicy, później wszystko przeniosło się na teren CK Zamek to właśnie tam od dwóch dni odbywają się wszystkie związane z imprezą działania.

Drugi dzień Art Pikniku rozpoczął się w sobotę o godzinie 16:00, na scenie pojawili się lokalni artyści między innymi zespół Lotyń i James Button Band. Po występach znanych wszystkim grup organizatorzy oficjalnie otworzyli I Hi - Hat Festiwal, na scenę zaproszono dyrektora SAPiKu, Kamila Klimka i burmistrza miasta Jerzego Hardie - Douglasa.

W tym samym czasie na terenie pikniku trwał pokaz zabytkowych motocykli a w Galerii zamkowej odbył się wernisaż wystawy.

Po uroczystym otwarciu imprezy na scenę wkroczyły kolejne zaproszone zespoły, Drumtronic, Jacek Kulesza czy Jazz Riders. Licznie zebrane na placu koncertowym dzieci czekały na kolejną atrakcję, występ Teatru Klinika lalek z Wrocławia, artyści nie zawiedli i zaprezentowali ciekawy kolorowy i pełen fajnych efektów spektakl.

Około godziny 22:30 nastąpił koncert gwiazdy wieczoru, legenda polskiego jazzu zachwyciła licznie zebraną publiczność. To jeszcze nie koniec atrakcji, kolejne działania Art Pikniku już dzisiaj o godzinie 13:30.

 

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

MS 2014-07-28 13:53

Brak informacji o koncercie Dyzmatronik!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: