Zacny jubileusz!

  • Eliza Świtling
  • 2014-07-25 09:09:09
Zacny jubileusz!
  • Foto: UM Borne Sulinowo

Jubileusz pięćdziesiątej rocznicy ślubu to okazja do wielkiego rodzinnego święta. W dniu 22 lipca br., w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bornem Sulinowie obchodziliśmy Jubileusz Złotych Godów.

Państwa Barbary  i Michała Kosińskich.  Jubilaci zostali odznaczeni przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej  Bronisława Komorowskiego „Medalami za długoletnie pożycie małżeńskie”. W tak pięknym dniu uroczyście podziękowali sobie wzajemnie za okazaną miłość, przywiązanie i opiekę.

Przyrzekli, że uczynią wszystko, aby ich małżeństwo było nadal szczęśliwe. W uroczystości wzięli udział członkowie rodziny, przyjaciele i znajomi. Jubileusz uświetnił wzruszający występ zespołu „ Borneńskie Wrzosy”.

Z tak pięknej okazji, jaką jest 50 rocznica  zawarcia związku małżeńskiego wszyscy goście składali dostojnym Jubilatom  najserdeczniejsze życzenia dalszych lat życia w zdrowiu i szczęściu.

My również życzymy dużo wytrwałości i siły w pokonywaniu przeciwności losu, radości w gronie  najbliższych sercu  osób oraz w otoczeniu kochającej i troskliwej rodziny.

info: UM Borne Sulinowo

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: