Tragiczny finał kąpieli

  • Irek Markanicz
  • 2014-07-18 18:26:44
Tragiczny finał kąpieli
  • Foto: Irek Markanicz ( na zdjęciu jezioro Drawsko)

Letni wypoczynek dla wielu zawsze musi upływać w oparach alkoholu. Niestety brak wyobraźni i brawura po raz kolejny były początkiem tragedii. W wodach jeziora "Linowo" -gmina Drawsko-Pomorskie utonął 21 letni meżczyzna

 

Drawscy policjanci prowadzą czynności w sprawie utonięcia na jeziorze Linowno. Ciało 21-latka wczoraj wieczorem znaleźli płetwonurkowie.

 

Wczoraj wieczorem oficer dyżurny drawskiej komendy od Straży Pożarnej otrzymał informację o zaginięciu 21-latka. Mężczyzna ten, jak wynikało ze zgłoszenia przebywał na dzikiej plaży nad jeziorem Linowno. Podczas kąpieli zniknął z pola widzenia innych plażowiczów.

Na miejsce przybyły służby ratownicze wraz z płetwonurkami. Po około dwóch godzinach ciało 21-latka zostało odnalezione i podjęte z wody.

Jak wynika z relacji świadków mężczyzna w chwili zdarzenia był nietrzeźwy. Nie reagował też na ich prośby i ostrzeżenia, aby w takim stanie nie wchodził do wody. Faktyczny stan trzeźwości 21-latka będzie znany po przeprowadzeniu badania jego krwi.

To już trzecia w tym sezonie osoba, która na terenie powiatu drawskiego straciła życie w wodzie.

Brawura, nie stosowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa no i alkohol znów zebrały swoje tragiczne żniwo.

 info KPP Drawsko Pomorskie

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: