Projekt ''PLAŻA'' wystartował!

  • Irek Markanicz
  • 2014-07-18 18:20:15
Projekt ''PLAŻA'' wystartował!
  • Foto: Irek Markanicz

Tydzień temu w Kołobrzegu, od teraz w Szczecinku. Dziś pierwszy dzień TVN-owskiej, letniej zabawy. Projekt "Plaża" potrwa do niedzieli.

W zeszłym roku, po raz pierwszy ekipa TVN-u pojawiła się nad jeziorem Trzesiecko w ramach tej letniej trasy. Projekt plaża to przede wszystkim bardzo dużo różnorodnych propozycji. Organizatorzy dbają o to aby uczestnicy cały czas mieli wiele ciekawych spotkań. W godzinach przedpołudniowych i tuż po południu najwięcej jest propozycji dla całych rodzin. To ciekawe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, zabawy integracyjne, próby sportowe i aktywność artystyczna najmłodszych. Dodatkowo planowane są inne formy aktywnego wypoczynku.

Wieczorem zaplanowano seans filmowy pod chmurką i zabawę przy dźwiękach muzyki proponowanej przez DJ-a. Najważniejsze będą piątkowe i sobotnie wieczorne koncerty. Na scenie wystąpią gwiazdy tegorocznych edycji popularnych Talent Show. Już teraz widać że z propozycji korzystają nie tylko mieszkańcy Szczecinka, sporo jest gości z innych stron Polski. Wizyta projektowego miasteczka wiąże się z obecnością Szczecinka na ogólnopolskiej antenie programu " Dzień Dobry Wakacje". Wejścia "na żywo" zaplanowano w sobotę i niedzielę. Porównując szczecinecki przystanek do kołobrzeskiego, możemy śmiało powiedzieć że u nas jest zdecydowanie lepsza pogoda. Po prostu Szczecinek ma szczęście! 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: