Plaża otwarta przy dżwiękach Cree

  • Eliza Świtling
  • 2014-07-13 12:51:06
Plaża otwarta przy dżwiękach Cree
  • Foto: TV Gawex

Szczecinecką plaża miejska została dzisiaj oficjalnie otwarta. Oprócz standardowego przecięcia wstęgi, które odbyło się rano, miasto przygotowało dla szczecinecczan koncert zespołu Cree.

Cree, którego wokalista jest Sebastian Riedel było dzisiaj wisienką na torcie. Mieszkańców na pewno cieszy nowy kompleks pomostów i baseny, a koncert był ciekawym ukoronowaniem tego projektu.

Sam wokalista przyznał, że koncertu w takich okolicznościach przyrody jeszcze nie grali. Na nowe pomosty przybyło dzisiaj wielu szczecinecczanie, którzy nie tylko czerpali przyjemność z słuchania syna legendarnego Ryśka Riedla ale także oglądali najnowszą inwestycję.

Muzyka roznosiła się po jeziorze Trzesiecko a wielu słuchaczy wraz z wokalistą nuciło teksty piosenek. Pod koniec występu Cree zagrało kawałki zespołu Dżem między innymi znany wszystkim Sen o Victorii, należy przyznać, że Sebastian Riedel jest świetnym dojrzałym wokalistą a jego głos bardzo przypomina głos ojca.

Choć zespół mówi, że grają rocka to w numerach bardzo często pojawia się świetne bluesowe brzmienie. Mieszkańcy na pewno wrócili do domów zadowoleni z nadzieją że to nie ostatni koncert tego zespołu w naszym mieście.

Relacja z koncertu już we wtorek w TV Gawex.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: