Grupa Gospel Vision odwiedzi Szczecinek

  • Redakcja TV Gawex
  • 2014-07-10 13:12:13
Grupa Gospel Vision odwiedzi Szczecinek
  • Foto: gospelvision

Już w najbliższy wtorek zawita do nas międzynarodowa grupa Gospel Vison, która podróżując przez poszczególne kraje europejskie wielką niebieską ciężarówką śpiewa i opowiada o Bogu. Choć większość uczestników projektu pochodzi z Francji, znajdą się tam także obywatele innych europejskich krajów.

Grupa Gospel Vision była już w poprzednie wakacje w pobliskim Czarnym i tam spotkała się z zainteresowaniem mieszkańców.
 W dniach 15 i 16 lipca  na placu za kinem wolność stanie niebieski  samochód, a w nim  scena. Grupa młodych ludzi przedstawi mieszkańcom Szczecinka program muzyczno -  teatralny o tematyce chrześcijańskiej.  Przewidziane są też atrakcje i animacje dla dzieci.

Wszystko rozpocznie się godz 17.00. Wstęp Wolny

Te wakacje obfitują w rozliczne wydarzenia kulturalne, muzyczne i artystyczne. Wydarzeń jest tak dużo, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W  tym sezonie w naszym pięknym mieście mamy możliwość posłuchania praktycznie każdego rodzaju muzyki od disco -polo, poprzez muzykę rockową, klasyczną, pop, ballady, po chrześcijański rap, tym razem pora na gospel.

Info: Materiały organizatora

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: