Jarosław Kuźniar nagra w Szczecinku Wstajesz i Wakacje

  • Eliza Świtling
  • 2014-07-08 09:14:32
Jarosław Kuźniar nagra w Szczecinku Wstajesz i Wakacje
  • Foto: SzLOT

Coraz więcej gwiazd TVN odwiedza Szczecinek. Ostatnio wejścia na żywo do Dzień Dobry TVN prowadziła znana z wywiadów z największymi gwiazdami światowego kina Anna Wendzikowska, która była zachwycona naszym miastem i pozwoliła sobie spróbować sił na wake’u na szczecineckim Wyciągu do Nart Wodnych i Wakeboardu.

Zaprzyjaźnionego reportera TVN24 Adama Kasprzyka, który jest miłośnikiem wakeboardu oraz Szczecinka nie trzeba było zachęcać do wake’owych ślizgów, ponieważ świetnie sobie radzi na naszym wyciągu i czerpie z tego wielką radość.

Znany dziennikarz i prezenter telewizyjny Olivier Janiak również często wspomina Szczecinek jako fajne miasto. Efektem częstych wizyt telewizji jest fakt, że Szczecinek zostaje zauważany jako miasto atrakcyjne i warte odwiedzenia. Dlatego to jeszcze nie koniec promocji miasta w TVN.

Jak mogliśmy zauważyć już od kilku dni w porannym programie TVN24 Wstajesz i Wakacje widok na Trzesiecko z kamery zamontowanej na Zamku jest komentowany przez prowadzącego Jarosława Kuźniara, który wraz z Tomaszem Zubilewiczem zauważając jak wiele się u nas dzieje - bardzo chwalą Szczecinek. W ślad za tym faktem idzie gorąca, świeża wiadomość o tym, że Jarosław Kuźniar ze studiem TVN24 Wstajesz i Wakacje 9-10 sierpnia ma zamiar odwiedzić Szczecinek i nadawać na żywo z Plaży Miejskiej przy Wyciągu do Nart Wodnych i Wakeboardu, gdzie m.in. będzie się uczył pływać na Wake’u.

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich 9 i 10 sierpnia od samego rana na Plażę przy ul. Mickiewicza 22 w Szczecinku.

Komentarze (2)

polski niemiec 2014-07-09 12:58

Drobniutka ta Wendzikowska, ale jest OK

tefałen 2014-07-10 20:21

Wstajesz i łżesz, właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: