Sezon w pełni. Czas na otwarcie plaży miejskiej

  • Eliza Świtling
  • 2014-07-11 09:27:30
Sezon w pełni. Czas na otwarcie plaży miejskiej
  • Foto: UM Szczecinek

Pogoda dopisuje. Upalne dni sprzyjały więc wypoczynkowi na szczecineckiej plaży. Oficjalne otwarcie obiektu z udziałem Marszałka Województwa nastąpi co prawda dopiero w najbliższą sobotę, miasto zadbało jednak o to, aby popularna w Szczecinku "Lechia" udostępniona została mieszkańcom nieco wcześniej.

Czas pokazał, że była to słuszna decyzja.  Ilość osób, która w ostatnich dniach skorzystała z miejskiej plaży i wypożyczalni sprzętu pływającego, przekroczyła bowiem najśmielsze oczekiwania. To oczywiście jeszcze  nie koniec atrakcji, jakie czekają nas na najstarszym szczecineckim kąpielisku.  

Na początek koncert Sebastiana Riedla i jego zespołu Cree, który odbędzie się 12 lipca o godzinie 18:00, a tydzień później -19 lipca - kolejna edycja Projektu Plaża, na którą już dzisiaj w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

info: UM Szczecinek

Komentarze (2)

phi 2014-07-09 17:11

Pan z zapiekanką najlepszy :)

2014-07-11 18:58

tylko proponuję uprzątnąć DNO, bo nie wiem jak dzieci mają się tam bezpiecznie bawić. Kamienie i tona muszli nie jest to bezpieczne, także mam nadzieję że do oficjalnego otwarcia zostanie to wykonane

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: