Trwa Polo Tv Hit Festiwal-Szczecinek na ogólnopolskiej antenie

  • Irek Markanicz
  • 2014-07-04 23:08:47
Trwa Polo Tv Hit Festiwal-Szczecinek na ogólnopolskiej antenie
  • Foto: Irek Markanicz

To największa tego typu impreza w Polsce. Telewizja Polo TV swój pierwszy Hit Festiwal postanowiła zorganizować w Szczecinku.

Według organizatorów przez plac koncertowy na osiedlu "Zachód" przewinie się tej nocy kilkanaście tysięcy miłośników Disco Polo. Trzeba przyznać że największe gwiazdy tej muzyki pojawiły się dziś na dużej, szczecineckiej scenie. Przed publicznością wystąpiły takie grupy jak Boys, Akcent, Weekend. Jak powiedział nam Marcin Bachara, producent tego wydarzenia. 'W Szczecinku, który jest moim rodzinnym miastem trafiliśmy na świetne przyjęcie. Dzięki władzom miasta i całej ekipie SAPiK-u udało się stworzyć niesamowite wydarzenie. Jak widać publiczność jest zachwycona i zachwyceni są artyści. Jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli w przyszłym roku znowu w Szczecinku zorganizujemy ten festiwal".

Część prezentacji zobaczyli widzowie Polo Tv w relacji "na żywo" ale całe wydarzenie jest rejestrowane. Na antenie tej ogólnopolskiej stacji zdjęcia realizowane na szczecineckiej scenie będą pojawiały się bardzo często. Warto podkreśli ze wśród publiczności sporo jest osób które specjalnie wybrało się do Szczecinka z innych rejonów kraju. Miłośnicy Disco Polo mają swoje święto i świetnie się bawią. 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: