Nowa galeria handlowa w Szczecinku!

  • Irek Markanicz
  • 2014-07-02 15:41:24
Nowa galeria handlowa w Szczecinku!
  • Foto: materiały inwestora

Znamy nowe plany szczecineckiego inwestora. Już w 2015 roku rozpocznie się budowa inwestycji zlokalizowanej na rogu ul. Bohaterów Warszawy i Parkowej. Zobaczcie Państwo jak będzie wyglądał ten obiekt.

Nowe centrum handlowe powstanie na miejscu jaki zajmowała spółdzielnia "Warcisław". Na wizualizacjach prezentujemy śmiałą wizję architektów. Zgodnie z wstępnym planem, powstanie tu czterokondygnacyjny budynek, który zostanie połączony z galerią handlową "Aria". Inwestor przewiduje że w tym miejscu uzyska od 5 do 6 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni handlowej. Nie wykluczone że w obiekcie znajdą się też biura i mieszkania. Projekt w naturalny sposób zamknie tę część szczecineckiego deptaka. Przeszklony łącznik, spowoduje że klienci będą mogli w swobodny sposób przemieszczać się między jednym i drugim budynkiem. Zaproponowane rozwiązania architektoniczne nawiązują do tradycyjnej a jednocześnie nowoczesnej architektury. Od strony ul. Parkowej, budynek zostanie nieco odsunięty niż dotychczasowa linia zabudowy. Ten zabieg spowoduje że zostanie powiększony, wyjątkowo wąski w tym miejscu chodnik. Obecnie, trwają dokładne prace geologiczne. Równolegle powstaje szczegółowy projekt budynku. Według inwestora budowa rozpocznie się w 2015 roku.

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (5)

ha-ha 2014-07-03 08:34

i po pracach geologów okaże się że 2 poziomy i nic więcej bo podłoże nie takie, a potem będzie przez 2 lata stało puste jak wspaniałe centrum... którego nazwy nikt już nawet nie pamięta, ale Lidl się jakoś trzyma... po co budować nowe pomieszczenia skoro niedaleko stoją puste? żenada, zdecydowanie żenada.

wurst 2014-07-03 14:33

no no... widzę, że Monseur K. śmiało sobie poczyna. Z pewnością wie co robi. trzymam kciuki, żeby się udało bo miasto, z pewnością wizerunkowo, zyska na tym ogromnie. Pozdrawiam Pana K.

M 2014-07-03 15:56

Kiepski pomysł takiego szklaka na deptaku. Bardzo psuje krajobrza, przejście nadziemne moze i fajne rozwiązanie ale strasznie szpeczące

mela 2014-07-04 11:04

a mnie się podoba. takie nowoczesne :)

Entuzjasta 2014-07-04 14:09

Ładna architektura - ciekawe rozwiązanie. Super pomysł dla naszego miasta!. Ciekawa jestem jakie nowe sklepy się tam pojawią. Pozdrawiam. Przyszły klient.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: