Weekend w Bobolicach dla Damiana

  • Andrzej Nadolny
  • 2014-07-04 12:19:19
Weekend w Bobolicach dla Damiana
  • Foto: Damian

Ten weekend w Bobolicach poświęcony jest dla naszego kolegi Damiana i innych. Już 5 lipca tj. w sobotę na Stadionie Miejskim w Bobolicach odbędzie się Mecz Przyjaciół Damiana i innych.

Zaczynamy od godziny 15.00 w sobotę na Stadionie Miejskim. W tym dniu będziemy mogli obejrzeć dwa emocjonujące mecze Contema – LKS „Grom” Świelino oraz MGLKS Mechanik Bobolice – GKS Leśnik Manowo. Wszystkich gorąco zapraszamy. Sobota – Stadion Miejski – godz. 15.00.

A już 6 lipca w niedzielę na Rynku Miejskim w Bobolicach rejestracja potencjalnych Dawców Szpiku Kostnego. Przyjdź i pomóż Damianowi i innym. W niedzielę rejestrujemy od godz. 10.00 do godz. 16.00.

Damian jest młodym 22-letnim pracownikiem Nadleśnictwa w Bobolicach. Aby pomóc jemu lub innym pacjentom, rodzina, przyjaciele, Nadleśnictwo w Bobolicach wraz z Urzędem Miejskim w Bobolicach wspólnie z Fundacją DKMS Polska organizują akcję Pomóż Damianowi i Innym. Każdy może pomóc rejestrując się, jako potencjalny dawca szpiku lub przekazując darowiznę, dzięki której będzie można sfinansować badanie zarejestrowanych osób.

Nazywam się Damian Zawadzki i mam 22 lata. Pracuję w Nadleśnictwie Bobolice i studiuję na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Na co dzień prowadziłem sielskie życie: kochająca narzeczona, rodzina oraz znajomi. Dosłownie nic dodać nic ująć. Oddany swej pasji jaką jest entomologia, codziennie pozyskiwałem nowe okazy do zbioru. 12 Czerwca tego roku, nagle moje życie się zmieniło. Dowiedziałem się o swej chorobie - ostrej białaczce szpikowej. Pomóż mi i wielu innym potrzebującym w walce z chorobą. To kosztuje tylko chwilę Twego czasu, a na nam może uratować życie. - tak Damian, mówi o sobie.

Rejestracja potencjalnych dawców: Data: 6 lipca 2014 Godziny: 10:00 – 16:00 Miejsce: Rynek Miejski w Bobolicach Adres: Bobolice

Info: Karolina Stosik

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: