MAJĄC PONAD 3 PROMILE OPIEKOWAŁA SIĘ SYNEM

  • Eliza Świtling
  • 2014-06-26 09:52:34
MAJĄC PONAD 3 PROMILE OPIEKOWAŁA SIĘ SYNEM
  • Foto: se.pl

We wtorek koszalińscy policjanci interweniowali w jednym z ośrodków rehabilitacyjnych na terenie Mielna, gdzie „pod opieką” pijanej matki znajdował się 7-letni chłopiec. Dziecko zostało już przekazane pogotowiu rodzinnemu, a matka trzeźwieje w policyjnym areszcie. O zdarzeniu został powiadomiony prokurator.

We wtorek po godzinie 14:00 dyżurny koszalińskiej komendy został telefonicznie powiadomiony przez personel ośrodka o tym, że w jednym z pokoi na terenie placówki pijana matka awanturuje się ze swoim konkubentem, ponadto na turnus przyjechała z małoletnim dzieckiem.
Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres, gdzie zastali 33-letnią kobietę jej 7-letniego syna oraz konkubenta. Z pokoju słychać było krzyki awanturujących się dorosłych osób i płacz dziecka.

Mundurowi weryfikując otrzymaną informację poddali matkę badaniu, którego wynik wskazał ponad 3 promile alkoholu. Badaniu został również poddany konkubent 33- latki, który również miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci o zastanej sytuacji powiadomili pracowników PCPR, którzy przekazali 7-letniego chłopca pod opiekę rodzinie zastępczej.

Matka małoletniego została zatrzymana w policyjnym areszcie. Konkubent 33-latki przebywa w izbie wytrzeźwień. 
Mundurowi szczegółowo wyjaśniają zastaną sytuację rodzinną oraz okoliczności wczorajszego zdarzenia. Wykonują czynności procesowe i gromadzą materiał dowodowy, który zostanie przekazany do oceny prawnej koszalińskiej prokuraturze.

info: Policja Koszalin

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: