Spędź wakacje z Aqua-Turem, lato na sportowo!

  • Eliza Świtling
  • 2014-06-26 09:12:19
Spędź wakacje z Aqua-Turem, lato na sportowo!
  • Foto: Aqua-Tur

Kolejne wakacje przed nami! Już od najbliższego poniedziałku zacznie się długo wyczekiwana wakacyjna przerwa w nauce. Wiemy, że spora część z Was ma już letnie plany. Dla tych, którzy nie planowali wycieczek i wyjazdów mamy zaproszenie - do nas! Spędź wakacje na sportowo, czyli LATO Z AQUA-TURem!

W ramach naszej propozycji oferujemy bezpłatne zajęcia tenisowe oraz bezpłatne wejścia na basen dla uczniów miejskich podstawówek i gimnazjów. Do wspólnej akcji zapraszają: AQUA-TUR oraz Miejska Jednostka Obsługi Oświaty. Akcja trwa do końca tegorocznych wakacji, czyli do 29 sierpnia 2014r. Ze względu na naszą przerwę technologiczną wejścia na basen będą możliwe do 22 sierpnia.

Do końca wakacji czekają na Was instruktorzy Akademii Tenisa Ziemnego AQUA-TUR, którzy zajmą się Wami podczas zaplanowanych zajęć oraz ratownicy, którzy dopilnują bezpieczeństwa podczas wodnych szaleństw. Podczas wizyt na basenie będziecie mieli możliwość spotkania i poznania naszych instruktorów nauki pływania oraz ekipy Triathlonu Szczecinek, którzy zapoznają Was z ofertą treningową.

Wejścia odbywać się będą wg harmonogramu:

- basen: 8:00 – 16:00

- tenis ziemny: 14:00 – 16:00

Wejścia są oczywiście bezpłatne i odbywają się w dni powszednie (od poniedziałku do piątku), do końca wakacji. Namów znajomych i odwiedźcie nasze korty oraz basen. Nie siedź w domu!

info: Aqua-Tur

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: