Mężczyzna spadł z wysokości, na miejsce wezwano śmigłowiec LPR!

  • Eliza Świtling
  • 2014-06-25 22:24:22
Mężczyzna spadł z wysokości, na miejsce wezwano śmigłowiec LPR!
  • Foto: OSP Lotyń

Dzisiaj około godziny 19:00 na drodze krajowej nr 11 pomiędzy Szczecinkiem a Lotyniem doszło do niebezpiecznego zdarzenia.

Według informacji, które straż pożarna w Lotyniu otrzymała od dyspozytora wynikało, że przy drodze krajowej nr 11 w pobliżu miejscowości Babi Dwór leży osoba, która spadła z drzewa.

Strażacy bardzo szybko udali się na miejsce zdarzenia, znajdowało się tam trzech mężczyzn, jeden z nich leżał bez ruchu na ziemi, pod drzewem. Natychmiast przystąpiono do udzielania fachowej pomocy poszkodowanemu oraz zabezpieczono odcinek drogi przy którym prowadzono działania.

Na miejscu zjawili się także ratownicy medyczni, którzy przy zachowaniu szczególnej ostrożności umieścili rannego w karetce.

Ratownicy medyczni po badaniu stwierdzili iż wymagane będzie zadysponowanie na miejsce śmigłowca LPR, który doleciał na miejsce wypadku po około 20 minutach. Późniejsze działania skupiły się na prowadzeniu ruchem oraz pomocy w przeniesieniu poszkodowanego do śmigłowca. Na miejscu obecna była również policja.

info: OSP Lotyń

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: