Imieniny Miasta. Będzie się działo...Harmonogram

  • Eliza Świtling
  • 2014-07-04 11:23:06
Imieniny Miasta. Będzie się działo...Harmonogram
  • Foto: UM Szczecinek

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do wspólnego świętowania Imienin Miasta, które obchodzić będziemy 4-6 lipca. W piątek, 4-go lipca, o godz.17:00 wystartuje I Ogólnopolski Polo tv Hit Festival.

Takiej gratki dla fanów Disco Polo i Dance jeszcze nie było! Podczas wydarzenia swoje okrągłe urodziny świętować z nami będą największe legendy gatunku: Top-One, Akcent, Fanatic i Skaner. Zobaczymy również gwiazdy specjalne: zespoły Boys i Weekend. Również 4-go lipca o godz. 19:30 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie  V Polsko-niemieckiego Festiwalu Balonego!

Natomiast 5-go lipca, w sobotę wielkie świętowanie zacznie się o godz. 12:00 - szósta edycja Szczecineckiej Gry Miejskiej. Szczecinek stanie się ponownie planszą do gry, a uczestnicy zabawy będą musieli rozwikłać kolejną kryminalną zagadkę.

 A już o godz. 17:00  na Placu Koncertowym czeka nas wielki, imieninowy koncert, podczas którego usłyszymy największe przeboje charyzmatycznego Macieja Maleńczuka. Jako support wokalisty wystąpi Asia Ash. Będziemy mieli również okazję posłuchać Meza, któremu towarzyszyć będzie część jego grupy z programu telewizyjnego „Bitwa na głosy”.

Zakończeniem imieninowych atrakcji będzie spektakularna Gala Nocna V Polsko-Niemieckiego Festiwalu Balonowego, która rozpocznie się o godz. 22:00 na Placu Koncertowym.

Duża dawka różnorodnej muzyki, mnóstwo dobrej energii i wspaniałe widowisko – tak jednym zdaniem można streścić to, co będzie się działo podczas Imienin Miasta 2014!

info:SAPiK

Komentarze (2)

zsz 2014-06-16 15:28

Lepiej tą ochorone po placu rozsiejcię bardziej

abc 2014-06-24 10:07

No proszę, Szczecienek stolicą kultury! Tym razem kultury discopolo!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: