Zabierz osobę towarzyszącą do kina na film - rozwiązanie konkursu

  • Redakcja TV Gawex
  • 2014-06-16 15:37:43
Zabierz osobę towarzyszącą do kina na film - rozwiązanie konkursu
  • Foto: Koncert Dobrej Muzyki

Chcesz zabrać przyjaciela, dziewczynę, chłopaka, męża lub żonę na film do kina? Jeśli tak, mamy 10 darmowych wejściówek, dla osób towarzyszących, na film "Niebo Istnieje... naprawdę".

Konkurs zakończony! Wszystkie wejściówki rozdane! Chcesz wiedzieć czy wygrałeś / wygrałaś? Sprawdź pocztę e-mail!

Darmowe wejściówki na film "Niebo Istnieje... naprawdę" dla jednej osoby towarzyszącej (pod warunkiem, że druga osoba kupuje bilet). Termin realizacji nagrody: 13-17 i 19.06.2014 w Kinie Wolność w Szczecinku. Jeżeli chcesz otrzymać wejściówkę, polub nas na facebooku i wyślij e-mail na adres studio@gawex.pl z tematem "Niebo istnieje naprawdę" i czekaj na wyniki na naszej stronie w poniedziałek 16.06. o godz.14.00. Do wiadomości email, dołącz treść: 

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gawex Media Sp. z o.o w Warszawie, Oddział w Szczecinku Pl.Wolności 11, w celach przeprowadzenia procedur konkursowych dla konkursu 'Niebo istnieje naprawdę', zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz.926 z późn. zm.). Każdy z uczestników konkursu ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania."

Film "Niebo istnieje... naprawdę" zrealizowany został na podstawie światowego bestselleru. To prawdziwa historia Coltona Burpo - chłopca, który podczas operacji znalazł się na granicy życia i śmierci. Rodzice nie spodziewali się, że w ciągu następnych kilku miesięcy usłyszą piękną i wyjątkową opowieść o podróży chłopca do nieba i z powrotem. Czteroletni Colton oznajmił rodzicom, że opuścił swoje ciało podczas zabiegu, opisując, co jego rodzice robili, gdy on leżał na stole operacyjnym. Mówił o wizycie w niebie i przekazywał historie ludzi, z którymi spotkał się w zaświatach, a których nigdy wcześniej nie widział. Wspominał nawet o zdarzeniach mających miejsce jeszcze przed jego narodzinami. Zaskoczył opisami i mało znanymi szczegółami o niebie, dokładnie pasującymi do tego, co podaje Biblia, a o których, jako dziecko nie mógł wiedzieć. Colton opowiadał z rozbrajającą dziecięcą niewinnością o spotkaniach z członkami rodziny, którzy już odeszli z tego świata.

Komentarze (1)

Iza 2014-06-14 08:31

czytałam książkę, szału nie ma ;)

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: