Pachnący wiosną turniej O Koszyczek Truskawek

  • Eliza Świtling
  • 2014-06-09 09:43:38
Pachnący wiosną turniej O Koszyczek Truskawek
  • Foto: es

W niedzielę odbył się wiosenny turniej tańca O Koszyczek Truskawek, w Szczecinku pojawili się tancerze z takich miast jak Gdańsk, Szczecin, Opole, Poznań i oczywiście przedstawiciele naszego miasta.

Trzecia tura turnieju rozpoczęła się o godzinie 17:00 w SP nr 7 im. Noblistów Polskich, a w taneczne szranki stanęli profesjonaliści. Imprezę rozpoczął występ szczecineckiej grupy Rebelia.
Poźniej na parkiecie pojawili się tancerze, którzy oceniali byli w tańcach standardowych. Walc wiedeński i quick step, oglądali sędziowie i zebrana licznie publiczność.
Organizacja turnieju jak zwykle była świetna i bardzo profesjonalna, w końcu to nie pierwsza tego typu impreza organizowana w naszym mieście.

Swoim występem turniej o koszyczek truskawek uświetniły także szczecineckie przedszkolaki, które przeszły swojego rodzaju chrzest bojowy bo na parkiecie przed większa publiczności pojawiły się po raz pierwszy.
Nie wszystkie pary były zadowolone ze swojego występu w tańcach standardowych, para z Opola miała sobie wiele do zarzucenia.

Po standardach przyszedł czas na tańce latynoamerykańskie, na parkiecie zrobiło się gorąco. W turnieju brała udział także popularna para taneczna ze szczecineckiej grupy Aida, Celina Balon i Szymon Conder.

Był to kolejny bardzo udany turniej taneczny w naszym mieście, turniej wiosenny i pachnący zbliżającym się latem, a umiejętności tancerzy jak zwykle stały na bardzo wysokim poziomie.

 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: