Okiem na horror! Młodzi pisarze nagrodzeni

  • Eliza Świtling
  • 2014-06-08 19:17:57
Okiem na horror! Młodzi pisarze nagrodzeni
  • Foto: Piotr Klentak

O godzinie 16:00 w Kinie Wolność nastąpiło wręczenie nagród laureatom konkursu literackiego "Opowiadanie z dreszczykiem" zorganizowanego przez fanpage Okiem na Horror.

Fanpage Okiem na Horror, poświęcony literaturze grozy a którego założycielem jest Sebastian Sokołowski zorganizował niedawno konkurs na najlepsze opowiadanie grozy. Wieść szybko się rozeszła i opowiadania zaczęły spływać hurtowo.

"Nie spodziewałem się, że zainteresowanie konkursem będzie tak duże a prace będą stały na tak wysokim poziomie" - mówi Sebastian Sokołowski. W konkurs zaangażowało się wiele szczecineckich szkół, najbardziej ZS im. Stanisława Staszica, "to popularny "rolniczak" a właściwie jego uczniowie przesłali najwięcej opowiadań" - dodaje Pan Sebastian.

Z nadesłanych próbek pisarskich wybrano tylko trzy najlepsze.

Zwyciężczynią konkursu Okiem na Horror została Monika Pierwoła z ZS im. Stanisława Staszica, drugie miejsce zajął uczeń tej samej szkoły Miłosz Niestój, a trzecie Oliwia Bogdanowicz. Otrzymali one cenne nagrody, oczywiście głównie książkowe jak przystało na konkurs literacki. Obiecują, że to nie ich ostatnie opowiadania.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: