Wojewódzkie Mistrzostwa w siatkówce plażowej

  • Eliza Świtling
  • 2014-06-08 14:02:22
Wojewódzkie Mistrzostwa w siatkówce plażowej
  • Foto: Piotr Klentak

Już po raz kolejny na szczecineckich boiskach zmierzyły się siatkarki plażowe, tym razem były to przedstawicielki z całego województwa walczące o awans do ogólnopolskich finałów.

Klubowe Mistrzostwa Województwa ZZPS w Siatkówce Plażowej, to pełna nazwa zawodów które rozgrywały się w Szczecinku, impreza trwała od piątku na boiskach OSiR  przy ulicy Słowiańskiej (Szkoła Społeczna). Zawody rozegrane zostały w trzech kategoriach wiekowych. W piątek walczyły młodziczki w sobotę kasetki a dzisiaj seniorki. 

W ubiegłym roku Szczecinek był gospodarzem turnieju piłki siatkowej, jednak już na wyższym ogólnopolskim szczeblu, ale tak wtedy jak i teraz trenerzy i sędziowie bardzo pozytywnie wyrażali się o organizatorami, samej organizacji turnieju i o naszym pięknym mieście.

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

anna 2014-06-09 18:07

fajnie że po raz kolejny dziewczęta zajęły godne miejsce na podium szkoda tylko że jeden klub ze szczecinka reprezentował nasze miasto po raz kolejny a mamy przecież dwa kluby gryf szczecinek jest bardziej sponsorowanym klubem przez starostwo i jakoś o nim nie słychać może trzeba by było to zmienić ,dać tym ,którzy na to zasługują

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: