Naszym dzieciom z okazji ich święta (Fotogaleria)

  • Redakcja TV Gawex
  • 2014-06-01 21:21:07
Naszym dzieciom z okazji ich święta (Fotogaleria)
  • Foto: TV Gawex

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka - który przypada właśnie dziś 1 czerwca i jest świętowany na całym świecie, redakcja TV Gawex składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym najmłodszym mieszkańcom. Nie tylko tym ze Szczecinka, ale również z okolic. Życzymy Wam abyście mieli wspaniałe, beztroskie dzieciństwo, pełne przyjaciół, dobrej zabawy i wspaniałych przygód. Życzymy Wam, abyście mogli się kształcić i rozwijać wasze zainteresowania, spędzać aktywnie czas i po prostu robić to, co lubicie najbardziej. Życzymy Wam abyście mogli spełniać swoje marzenia, te małe i te duże. Wasi Kochani rodzice, na pewno Wam w tym wszystkim pomogą. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego! PONIŻEJ ZAMIESZCZAMY FOTOGALERIĘ NASZYCH NAJMŁODSZYCH MIESZKAŃCÓW SZCZECINKA, BORNEGO SULINOWA I INNYCH OKOLICZNYCH MIEJSCOWOŚCI. ZOBACZCIE JAKIE MAMY WSPANIAŁE DZIECI!

W dzisiejszym dniu na naszych milusińskich czeka wiele atrakcji.  Już od  godz. 10:00 do 13:00  na Mysiej Wyspie dzieci mogły uczestniczyć w przeciąganiu liny, mogły też pod opieką dorosłych  spróbować swoich sił  pływając na bananie,  motorówką,  czy na skuterze. Były też  pokazy WOPR- u i pierwszej pomocy.  Do południa SZLOT proponuje też dzieciom i młodzieży bezpłatne pływanie na wyciągu. Na lubiące wodę dzieci -  atrakcje czekają także na szczecineckim basenie. O godz 12.00  spod kościoła św. Ducha ruszył Marsz dla Życia i dla Rodziny w nim też  licznie uczestniczyli najmłodsi mieszkańcy miasta wraz z rodzicami. O godz. 14:00 Szczecinecka Agencja Promocji i Kultury  rusza  ze swoim Piknikiem Rodzinnym  pod zamkiem, tam też będzie wesoło!  Dziś świętują całe rodziny, a prawie wszyscy rodzice rozpieszczają swoje dzieci czy to drobnymi podarunkami,  słodyczami, całusami i uściskami. Rodzice zabierają swoje pociechy na lody, słodycze, spacery, czy właśnie na wyżej wymienione atrakcje. Jak byście nie spędzali  dzisiejszego pięknego święta, jeszcze raz życzymy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

Mama 2014-06-01 20:30

Wspaniałe życzenia dla wszystkich Szczecineckich dzieci, tych małych i trochę większych. Wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: