Rusza nowa Akademia Piłkarska w Szczecinku

  • Redakcja TV Gawex
  • 2014-05-28 15:24:30
Rusza nowa Akademia Piłkarska w Szczecinku
  • Foto: Akademia Piłkarska Reissa

Klub Sportowy Akademia Piłkarska Reissa ogłasza nabór zawodników w nowej lokalizacji – Szczecinku. Do szkółki może dołączyć każde dziecko od 4. roku życia, również te trenujące w innych klubach. Akademia Piłkarska Reissa to jedna z największych szkółek sportowych w Europie Środkowo - Wschodniej dla dzieci 4-letnich i starszych, która powstała w 2010r. W klubie trenuje ponad 3500 zawodników w 75 lokalizacjach. Juz niebawem dołączą do nich młodzi sportowcy ze Szczecinka. Spotkanie organizacyjne dla rodziców zainteresowanych udziałem dziecka w treningach odbędzie się w środę, 4. czerwca br. o godz. 18.00 w sali konferencyjnej w internacie ZS nr 2 przy ul. 1-go Maja 22. Podczas spotkania zostanie podane miejsce i terminy pierwszych zajęć.

"Bardzo się cieszę, że nasza Akademia się rozwija, i że już niebawem dołączy do nas nowa lokalizacja w Szczecinku. Gorąco zapraszam wszystkie dzieci do rozpoczęcia przygody z piłką. Warto spróbować swoich sił i przekonać się, że treningi pomagają nie tylko w rozwoju sprawności ogólnej, ale uczą systematyczności, koncentracji, kreatywności czy pracy w grupie. Najważniejsze, by uczestnicy zajęć czerpali radość z gry, a nie ma nic lepszego, jak zabawa, która dodatkowo przynosi korzyści – wpływa na prawidłowy rozwój dziecka" - zachęca Piotr Reiss.

 

Czym wyróżnia się Akademia? Wszyscy zawodnicy Akademii mogą liczyć na szkolenie na najwyższym poziomie. Wszystko za sprawą własnej metodologii szkolenia opartej na europejskich wzorcach, profesjonalnej kadrze trenerskiej czy współpracy z zagranicznymi klubami. Co więcej - zawodnicy, którzy wyróżniają się na tle pozostałych mają szansę dołączyć do Reprezentacji Akademii, która bierze udział w rozgrywkach wojewódzkiego związku piłki nożnej. Akademia to jednak nie tylko treningi, lecz także szereg dodatkowych atrakcji, takich jak: udział w cotygodniowych rozgrywkach - lidze Akademii, turniejach, obozach sportowych, spotkaniach z piłkarzami czy wycieczkach do zagranicznych klubów. Co więcej – każdy zawodnik ma zagwarantowane ubezpieczenie i opiekę medyczną. Klub nie prowadzi selekcji.

 

Osoby zainteresowane uczestnictwem w treningach prosimy o rejestrację na stronie www.akademiareissa.pl lub kontakt pod nr tel. 502 741 749.

Komentarze (3)

Rocker 2014-05-28 16:57

Nie bądźmy naiwni. Taka szkółka to czysto komercyjne przedsięwzięcie, które swoim nazwiskiem firmuje co prawda niegdysiejsza gwiazda "Kolejorza", ale to nie Reiss będzie prowadził u nas zajęcia tylko któryś z naszych trenerów. To wyciąganie kasy na "bezczela" i szukanie zawodników za czapkę gruszek na prowincji. Śmiech po prostu ogarnia.

Igor 2014-05-29 12:27

To konkurencja do naszej Miejskiej - Akademii Piłkarskiej, a jak wiadomo konkurencja zawsze dobrze robi. Pytanie o kadrę - jeśli będzie ta sama - to co za różnica. Tylko pieniądze z miasta wypłyną

wojtek wieczorek 2014-05-29 21:10

czaplinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: