Tenisowy talent ze Szczecinka

  • Eliza Świtling
  • 2014-05-19 09:32:35
Tenisowy talent ze Szczecinka
  • Foto: Aqua-Tur

Ma 10 lat. Na pierwszy rzut oka nie różni się niczym szczególnym od swoich rówieśników. Niczym? A jednak. Gabriel Łosiewicz ze Szczecinka niespodziewanie zwyciężył, organizowany w miniony weekend (10-11.05.2014r.) Turniej o Puchar Gryfa Szczecińskiego, rozgrywany na kortach Akademii Tenisowej PROMASTERS Szczecin.

Gabriel jest jednym z pierwszych zawodników, którzy rozpoczęli swoją przygodę na kortach Regionalnego Centrum Tenisowego, zaraz po wprowadzeniu w Szczecinku rewolucyjnego programu Tenis10. Od początku pod czujnym okiem naszego trenera - Dariusza Kubiaka.

Sam turniej, to impreza współorganizowana przez Polski Związek Tenisowy oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Rozgrywany był według założeń programu Tenis10, a więc w 4 kategoriach wiekowych: niebieska – do lat 7, czerwona – do lat 8, pomarańczowa – do lat 9 oraz zielona – do lat 10.

Nasz szczecinecki talent okazał się niepokonany w kategorii najstarszej.

Gabrielowi oraz jego trenerowi serdecznie gratulujemy sukcesu, a wszystkim chętnym przypominamy, że Akademia Tenisa Ziemnego AQUA-TUR, to jedyna szkoła w Szczecinku, realizująca program Tenis10!

info: Aqua-Tur

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: