GAWEX MEDIA wsród najlepszych!

  • Irek Markanicz
  • 2014-05-17 12:08:02
GAWEX MEDIA wsród najlepszych!
  • Foto: Irek Markanicz

W piątkowy wieczór w Filharmonii Koszalińskiej odbyła się uroczysta gala związana z 46 edycją Koszalińskich Dni Techniki. Podczas wydarzenia wręczono nagrody przyznane przez Środkowopomorska Radę Naczelnej Organizacji Technicznej. Wśród nagrodzonych znalazła się firma GAWEX-MEDIA

O tym kto w tym roku otrzyma nagrody i wyróżnienie decydowała działająca w ramach środkowopomorskiej rady NOT kapituła. Przedstawiciele świata biznesu i nauki, których głównym celem jest wspieranie rozwoju branż i dziedzin opartych na nowoczesnej technice postanowili w tym roku wyróżnić szereg firm, osób i instytucji. Firma GAWEX-MEDIA otrzymała nagrodę w prestiżowej kategorii "Firma Roku". W uzasadnieniu wyboru czytamy "Szanowni Państwo. Wyróżniając od wielu lat przedsiębiorstwa niejednokrotnie kapituła napotykała problem w postaci przedsiębiorstw, których działalność wymykała się kryteriom znacznie je przewyższając. Do firm takich należy laureat tej kategorii. Znakomity inwestor, innowator, oferent najwyższej światowej jakości usług i produktów, z niezaprzeczalnie skuteczna kadrą menadżerską".

Tytuł przyznany firmie GAWEX-MEDIA to nie jedyny szczecinecki akcent tego wydarzenia. Tytuł "Zachodniopomorskiego Produktu Roku" uzyskała firma POM-EKO za przyczepę trójstronnego wywrotu PWT 18. Wśród innych nagrodzonych podczas tej gali znaleźli się m.in.Firma Fuhrmann S.A. za "Piwo Połczyński Zdrojowe", Meden Inmed za grupę stołów do pionizacji pacjentów, "DEGA" za Paprykarz Szczeciński,Hotel Medical Spa "UNITRAL" za pakiet usług SPA, FIRMUS GROUP za inwestycję Apartamentowiec "DUNE MIELNO". Tytuł "Menadżera roku" otrzymał Franciszek Klim a "Lidera Samorządu Terytorialnego" Ryszard Osiowy, Wójt Gminy Świeszyno. W kategorii nowoczesnych rozwiązań, nagrody trafiły do firmy "MOJSIUK S.A". za nowoczesne usługi napraw blacharsko-lakierniczych i do dr inż.Rafała Gryglickiego za technologię naginania ślizgowego.

Podczas gali wręczono też nagrody przedstawicielom świata nauki. W tym roku nagrody otrzymali:dr inż Diana Fijałkowska za rozprawę doktorską pt.:"Poprawa efektywności energetycznej wierzby krzewiastej w zależności od jej uprawy", dr inż.Sylwia Janta-Lipińska za rozprawę doktorską pt.:"Poprawa efektywności ekologicznej spalania paliw w kotłach przemysłowo grzewczych" oraz dr hab. inż Tomasz Rydzkowski za Teoretyczne i doświadczalne podstawy efektywnego wytłaczania ślimakowo-tarczowego.

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (4)

Jerzy 2014-05-17 16:05

Szczere gratulacje !

observatorre 2014-05-19 08:47

no noo.. z moich obserwacji wynika, że to już jakaś kolejna nagroda. Informacje o sukcesach każdej "naszej" szczecineckiej firmy cieszą i powinniśmy byc z nich dumni. Gratuluję i Wszystkim życzę jak najwięcej takich osiągnięc :)

mieszkaniec 2014-05-19 15:28

Gratulacje dla wszystkich laureatów, a zwłaszcza tych ze Szczecinka!

XXX 2014-05-20 08:30

Gratulacje dla Gawex i POM- EKO ze Szczecinka, niech wiedzą w regionie, że u nas też można coś zdziałać.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: