Gwda Mała może odetchnąć. Podpalacz zatrzymany!

  • Eliza Świtling
  • 2014-05-15 11:50:30
Gwda Mała może odetchnąć. Podpalacz zatrzymany!
  • Foto: archiwum

W dniu wczorajszym doszło do zatrzymania osoby odpowiedzialnej za podpalenia w miejscowości Gwda Mała. Sprawcą okazał się mieszkaniec właśnie tej miejscowości.

Informowaliśmy Państwa o popaleniach do jakich w ostatnim czasie doszło w miejscowości Gwda Mała. Mieszkańcy żyli w ciągłym strachu i doszło do tego, że sami patrolowali swoje gospodarstwa. od wczoraj mogą odetchnąć z ulgą piroman został zatrzymany.

"Po wcześniejszych czynnościach operacyjnych i ustaleniach, że mógł być sprawcą podpaleń, podejrzany został doprowadzony do Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku gdzie zostały wykonane czynności procesowe" - mówi Jacek Proć, rzecznik prasowy szczecineckiej policji.

"W trakcie tych procesowych czynności zatrzymany przyznał się do szeregu podpaleń w okresie od 30 marca do maja" - dodaje funkcjonariusz.

Według uzyskanych przez nas informacji powodów podpaleń było kilka, jednak główny z nich to chęć zemsty na byłym pracodawcy, oraz niestety zwykła głupota, mężczyzna chciał się po prostu zabawić.

Za tę głupią zabawę czeka go teraz odpowiedzialność karna, pozbawienie wolności od 3 miesięcy do lat 5, najprawdopodobniej także grzywna i oskarżenie za podpalanie traw.

Komentarze (3)

xxx 2014-05-15 21:03

Dzięki Bogu! Ludzie mogą odetchnąć!

Ddddddd 2014-05-17 10:44

Pan Z.... zaszalał przykro teraz ,że jego laska starą panną zostanie;/.

młoda 2014-05-22 09:23

Może nie zostanie wszystko można wybaczyć nie tacy przestępcy dostają szansę i jemu też się taka należy ... pod warunkiem że ktoś potrafi wybaczyć i chociaż częściowo zapomnieć .... wystarczy że ona da mu szansę i nie skreśli go tak jak inni

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: