Zmagania z mokrą wełną

  • Eliza Świtling
  • 2014-05-15 11:24:34
Zmagania z mokrą wełną
  • Foto: es

To było ostatnie już w tym sezonie spotkanie pań z Klubu na Obcasach. W czerwcu odbędzie się jeszcze ciekawa wycieczka do ogrodów Hortulus a później wakacyjna przerwa. Wczoraj w zamku szczecinecczanki wzięły udział w warsztatach filcowania na mokro.

Pani Alicja Owodzin zaplanowała to ostatnie spotkanie własnie w formie warsztatów, ponieważ zrobiona przez członkinie Klubu na obcasach biżuteria w wakacje będzie przypominała paniom milo spędzone razem chwile. 

Filcowanie na mokro to technika którą Panie wykonały biżuterię: przepiękne wełniane broszki, oryginalne , eleganckie i z odrobiną magii. Prezentacja rękodzieła artystycznego oraz warsztaty pt. "Wełną malowane" poprowadziła instruktor plastyki Iwona Michalska.

Same warsztaty były ciekawe i interesujące, wszystkie kobiety ochoczo zabrały się za filcowanie wełny, co wcale nie jest łatwą sztuką.  Panie z Klubu na obcasach na pewno z niecierpliwością czekają już na wrześniowe spotkanie. Zmagania z mokrą wełną zobaczyć Państwo mogą w naszej fotogalerii.

Komentarze (1)

Jola 2014-05-20 08:18

Interesujące warsztaty. Gratulacje!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: