Ruszył remont wyciągu do nart wodnych

  • Eliza Świtling
  • 2014-05-16 13:22:31
Ruszył remont wyciągu do nart wodnych
  • Foto: SzLOT

O konieczności dokonania remontu szczecineckiego wyciągu do nart wodnych mówiło się już od dłuższego czasu. Kilka lat intensywnego użytkowania obiektu zrobiło swoje. Ruszył już zapowiadany remont, który polegać będzie między innymi na wymianie liny oraz poprawieniu kątów nachylenia masztów nośnych.

Jak nas poinformował  SZLOT, remont potrwa około 10 dni. To oczywiście jeszcze nie koniec prac na szczecineckim wyciągu. Równolegle do remontu, na trasie narciarskiego ślizgu montowane bowiem będą dodatkowe obiekty, tzw. przeszkody dla narciarzy wodnych i wakeboardzistów.

Dzięki zabezpieczonym w budżecie miasta środkom finansowym szczecinecki wyciąg do nart wodnych wzbogaci się o trzy różnego rodzaju platformy, skocznie i najazdy, które pozwolą miłośnikom wodnych ewolucji na bardziej widowiskową jazdę. 

Nowy Wakepark dostępny już będzie od pierwszych dni czerwca. Wszystkich sympatyków sportów wodnych informujemy, że w dniach 27-28 czerwca,  na wyremontowanym wyciągu odbędzie się jedna z najbardziej prestiżowych imprez wodniackich w Polsce -  Mistrzostwa Polski w Wakeboardzie za Wyciągiem,  w których zobaczymy  krajową czołówkę zawodników.

info:UM Szczecinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: