Ponad 3 tys. złotych dla Mariusza

  • Eliza Świtling
  • 2014-05-13 09:21:44
Ponad 3 tys. złotych dla Mariusza
  • Foto: Aqua-Tur

W minioną sobotę, 10 maja 2014r. na kortach Regionalnego Centrum Tenisowego w Szczecinku odbył się Tenisowy Turniej Charytatywny „Dla Mariusza”, którego organizacją zajęła się parafia Św. Ducha w Szczecinku oraz ludzie, pragnący pomóc młodemu mieszkańcowi Szczecinka.

Poza dobrymi humorami i chęcią niesienia pomocy ważna była rywalizacja sportowa. Zgłosiło się niemal 40 zawodników i zawodniczek, którzy walczyli w kategoriach +14 oraz debel +35.

 

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

 

 Debel +35

1. Rafał Pitra – Sławomir Gaca

2. Robert Strzępka – Rafał Wysocki

3. Marek Lechowski – Jakub Rogólski

 

 +14

1. Janek Kowalewski

2. Kacper Bielicki

3. Filip Prokopowicz

 

Turniej zaszczycili swoją obecnością m.in.: Burmistrz Szczecinka Pan Jerzy Hardie-Douglas, w-ce Starosta Powiatu Szczecineckiego Pan Marek Kotschy, a także Radny Sejmiku Zachodniopomorskiego Pan Adam Wyszomirski, który podjął wyzwanie i wziął udział w tenisowej rywalizacji na korcie. Czujnym okiem organizatora Turnieju doglądał także Proboszcz Parafii Św. Ducha w Szczecinku o. Arkadiusz Sojka oraz o. Edward Petelczyc. Pomimo kapryśnej aury był z nami także sam Mariusz, oczywiście w towarzystwie rodziców.

Ważną częścią imprezy była aukcja, podczas której sprzedane zostały m.in.: rakieta tenisowa Wilson, kursy tenisowe Tenis Xpress, płyta zespołu Materia, autografy czołowych polskich zawodników, karnety na wyciąg do nart wodnych, książki i inne gadżety, przekazane przez szczecineckie instytucje i osoby prywatne. Można było także nabyć specjalne cegiełki. Ostatecznie, udało się zebrać ponad 3,3 tys. złotych.

info:SAPiK

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: