I Ogólnopolski Polo tv Hit Festiwal - Szczecinek 2014 już dziś!

  • Eliza Świtling
  • 2014-07-04 11:29:38
I Ogólnopolski Polo tv Hit Festiwal - Szczecinek 2014 już dziś!
  • Foto: http://ocdn.eu/

Wiemy już jaki dzień tego lata będzie najgorętszy. 4 lipca w Szczecinku odbędzie się niesamowity festiwal, który dla każdego fana disco-polo będzie pozycją obowiązkową na liście letnich imprez. Już dziś zaplanujcie najgorętszy dzień wakacji! 4 lipca Szczecinek, malownicze miasteczko na Pomorzu Zachodnim, zamieni się w letnią stolicę Disco Polo! To właśnie tego dnia wystartuje I Ogólnopolski Polo tv Hit Festival.

Takiej gratki dla fanów Disco Polo i Dance jeszcze nie było! Pierwszy raz w ramach jednego festiwalu zobaczymy aż cztery koncerty: „Scena Disco Star”, „Premiery Polo tv”, Jubileusze Gwiazd” i „Najlepsze z najlepszych”!
Podczas wydarzenia swoje okrągłe urodziny świętować z nami będą największe legendy gatunku: Top-One, Akcent, Fanatic i Skaner! Jakby tego było mało, festiwalową scenę rozgrzeją do czerwoności gwiazdy specjalne: zespoły Boys i Weekend! 

 

Akcent.jpg fanatic.jpg skaner.jpg top.jpg

 

boys.jpg weekend.jpg

 

W Szczecinku, podczas wielkiego koncertu „Premiery Polo tv”, poznamy również utwór, który otrzyma nagrodę specjalna festiwalu - statuetkę „Super premiera”. Nagroda ta zostanie przyznana przez widzów Polo tv, którzy podejmą decyzję wysyłając sms na swoje muzyczne typy. Głosowanie odbędzie się podczas koncertu, który będzie pokazywany na żywo na antenie Polo tv.
Przygotowana jest również niesamowita gratka dla fanów pierwszej i drugiej edycji programu Disco Star. Specjalny koncert z udziałem uczestników talent show. 
Wisienką na torcie podczas naszego muzycznego wydarzenia będzie koncert „Najlepsze z najlepszych”, na którym topowe nazwiska sceny disco polo wykonają swoje największe przeboje. Gwarantujemy zabawę do późnych godzin nocnych i spotkanie z największymi gwiazdami polskiej muzyki disco.
Bilety na I Ogólnopolski Polo tv Hit Festival są jeszcze dostępne w sprzedaży internetowej na stronie: www.Eventim.pl oraz www.Ebilet.pl Można je również nabyć w kasie kina Wolność oraz w Centrum Konferencyjnym Zamek w Szczecinku. 

info: polo.tv

Komentarze (10)

yhym 2014-05-09 14:07

świetnie! szkoda tylko, że mieszkam daleko i nie będę słyszał ;( a serio to wieś tańczy i śpiewa ;)

paweł 2014-05-09 22:15

żenada

Spróbujcie pobić sukces Kobylnicy 2014-05-10 16:15

Szczecinek wygryzł Kobylnice zobaczymy czy pobijemy rekord ponad 30 tyś. fanów. Ciekawe czy przewidzieli tyle biletów hehe. Swoją drogą to szkoda, że w tym samym czasie odbędą się dwa fajne koncerty:(

liniu 2014-07-02 08:27

zastanówcie się - przecież to nie jest muzyka

kompromis 2014-07-02 10:20

Propozycja: Ci co są przeciw- niech zostaną w ten dzień w domu, zasłonią kotary i włączą głośno swój ulubony serial; Ci co są za niech biegną na koncert i skacza w rytmnie umpa-umpa, majteczki w kropeczki, umpa-umpa.

Bertrorut 2014-07-03 08:50

Widzę, że muzyka disco polo nie przypadła do gustu moim przedmówcom. A co powiecie o muzyce italo disco? Czy można oceniać rytm, melodię, vocal i wiele innych elementów składających się na utwór muzyczny każdego rodzaju muzyki bez elementarnej wiedzy z zasad muzyki, harmonii itd. Ludzie tolerancji trochę. Nie znaczy to, że co wy lubicie musi być najlepsze. Uważam, że każda muzyka wnosi elementy kultury. I jeśli jej ludzie słuchają to pozwólcie im na to koneserzy i melomani.

asia 2014-07-03 18:50

Super!!! Muza w końcu do zabawy. Nie wierzą, że nigdy się przy tej muzyce nie bawiliście?! Ja od swojej studniówki wiem że przy tych rytmach się pobawię i wykrzyczę.Jak komuś nie pasuje to po prostu "dajcie żyć innym" a wy duście się w domach. Pozdrawiam

olek 2014-07-04 13:21

Nie oceniam kto czego słucha i przy czym się bawi, ale dlaczego "zamykając" się w domu i nawet zamykając okna na głucho mam słuchać "super muzy", która mnie nie bawi , bo nie moje klimaty. Nie widzę powodu dla którego mam nie spać w nocy , bo imprezowicze do rana błądzą zamroczeni i ryczą mi pod oknami. Tolerancja powinna działać w dwie strony.Niestety takie imprezy obrazują poziom społeczeństwa.

mieszkaniec 2014-07-04 15:59

Super!!! W końcu ktoś wpadł na genialny pomysł. To naprawdę może stać się naszym ogólnopolskim festiwalem, tak jak Koszalin ma swoje kabarety, Borne - militaria. Super byłoby słyszeć "w wakacje na pewno jedziemy do Szczecinka na festiwal".

Jolka 2014-07-04 17:17

Nie to ładne co ładne, ale to co się komu podoba !

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: