Randka w ciemno na dwie pary

  • Eliza Świtling
  • 2014-05-09 09:38:37
Randka w ciemno na dwie pary
  • Foto: SAPiK

17 maja do Szczecinka przyjadą gwiazdy wielkiego formatu,a to za sprawą sztuki kanadyjskiego pisarza Norma Fostera „Randka w ciemno, na dwie pary”, która zostanie wystawiona w kinie Wolność o godz.18:00.

Spektakl komediowy, o którym mowa cieszy się dużą popularnością w całej Polsce, a po jego warszawskiej premierze zarówno widzowie, jak i krytycy są zgodni, że „Randka w ciemno” jest prawdziwym hitem sezonu.  W sztuce znajdziemy wszystko , co niezbędne w komedii romantycznej dla dorosłych. „Randka w ciemno” to zmyślnie ułożona fabuła, dowcipne dialogi, zaskakujące zwroty akcji oraz sceny erotyczne. Spektakl pokazuje,że osoby w średnim wieku również marzą o miłości, o tej jedynej i jedynym i mają do tego prawo.

W rolach głównych na szczecineckiej scenie zobaczymy: Małgorzatę Potocką, Alicję Kwiatkowską,Jacka Kawalca oraz Michała Milowicza. Producentem sztuki jest Leszek Kwiatkowski, reżyserem Mirosław Połatyński, scenografią i kostiumami zajęła się Małgorzata Filipiak-Kwiatkowska, a kierownictwo muzyczne objął Mariusz Telicki.

 Zapraszamy!

info:SAPiK

Komentarze (1)

oku 2014-09-24 00:10

Komedia romantyczna? Z akcją w barze "pod Wackiem" ?! Chyba nie. Jeśli bawi Was tekst "pod Wackiem" albo "rym do wuj, rym do gwizda" to powodzenia. Zarechoczecie się na tej sztuce po pachy. Polecam! Kupcie bilety, wspomóżcie zespół, bo mają po dwie osoby na jedną rolę w liście płac. Sam tekst jest słabiutki, zbudowany na powtórzeniach tych samych kwestii (ctr-c, ctr-v?) i nuuudny. Gdyby go skrócić, to wraz ze sposobem interpretacji byłby typowym skeczem do kabaretu. Ale niezbyt śmiesznym. Wstęp do "You Can Leave Your Hat On" jest odtwarzany jako przerywnik ze 100 razy i zamarzycie w końcu aby zamiast kolejnej sceny dali po prostu posłuchać Joe Cokckera do końca. Na szczęście jest antrakt. Można uciec. Na koniec żyją długo i szczęśliwie

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: