Druga Edycja Sztafety Zdrowia rusza w poniedziałek

  • Eliza Świtling
  • 2014-05-08 19:58:19
Druga Edycja Sztafety Zdrowia rusza w poniedziałek
  • Foto: KEN

Wraz ze Starostwem Powiatowym, szczecineckim magistratem i Centrum Usług Medycznych Dializa, zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w II już edycji SZTAFETY ZDROWIA, która odbędzie się w dniach 12-17 maja 2014 w Szczecinku

Temat przewodni tegorocznej edycji brzmi: praca i zdrowie, świadomy pracownik i świadomy pracodawca.

Tegoroczne wydarzenie ma na celu promowanie zdrowych praktyk, świadomych wyborów i bezpiecznego miejsca pracy. Sztafeta ma na celu pomóc uczniom szczecineckich szkół w podjęciu ważnych, życiowych decyzji dotyczących dalszego kształcenia i wyboru zawodu, specjalizacji, kierunku działania, pracownikom i pracodawcom pokazać jak można polepszyć warunki pracy, zwiększyć poziom bezpieczeństwa i świadomości dotyczącej profilaktyki zdrowotnej. 

W drugiej edycji Sztafety udział weźmie wiele instytucji między innymi: PSSE w Szczecinku, Regionalne Centrum Nefrologii w Szczecinku, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Patronka, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Szczecinku,Warsztaty Terapii Zajęciowej w Szczecinku, Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku, Podimed Sp. z o.o. w Szczecinku, Centrum SM w Bornem Sulinowie, Dom Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie, Państwowa Inspekcja Pracy, „Solution” Gabinet Psychoterapeutyczny, Szpital w Szczecinku.

Poniżej link do szczegółowego planu tegorocznej Sztafety Zdrowia, zachęcamy do zapoznania się z nim i skorzystania z bogatej oferty.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: