Motocykliści rozpoczynają sezon

  • Eliza Świtling
  • 2014-05-09 11:53:59
Motocykliści rozpoczynają sezon
  • Foto: archiwum

Maj to miesiąc w którym rozpoczyna się wiele atrakcji, za nami już otwarcie sezonu wodniackiego, a jutro otwarcie sezonu motocyklowego. Ole Karter Klub zaplanował na nadchodzący sezon wiele atrakcji.

Tradycyjnie już rozpoczęcie sezonu zainauguruje uroczysta msza święta, która odbędzie się o godzinie 13:00 w kościele pod wezwaniem Św. Krzysztofa w Szczecinku. Po mszy motocykliści wielką kawalkadą przejadą przez miasto, pokazać swoje odnowione na nadchodzący sezon jednoślady.

Przejazd przez miasto zakończy się na Świątkach, tam właśnie znajduje się Club House stowarzyszenia Ole Karter. Tam też na uczestników czekać będzie niespodzianka, po raz pierwszy w Szczecinku odbędą się wybory najbardziej "odjechanego" motocykla.

"To pierwszy taki konkurs, ale mamy nadzieję, że stanie się on tradycją i rokrocznie będziemy wypierać najciekawszy motocykl. To wielkie wydarzenie a puchar ufundował Burmistrz miasta, Jerzy Hardie-Douglas" - Mówi Marek "Nemo" Zieliński.

Oczywiście twardzi motocykliści z wielkimi sercami jak co roku wezmą udział w wielu akcjach charytatywnych. Najpierw na początku czerwca pomogą w akcji na rzecz chorej Nikoli, a już 7 czerwca zapraszają na kolejne "Motoserce". Rozmowa z Markiem "Nemo" Zielińskim o nadchodzącym sezonie i zbliżającym się sobotnim jego rozpoczęciu, już dzisiaj w Echach Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: