Ruszyła szczecinecka wypożyczalnia rowerów

  • Eliza Świtling
  • 2014-05-06 14:32:24
Ruszyła szczecinecka wypożyczalnia rowerów
  • Foto: es

Od dzisiaj w naszym mieście można wypożyczać rowery. Zwolennicy jazdy na jednośladzie mogą korzystać już nie tylko z tradycyjnej wypożyczalni, ale także z trzech miejsc w których rowery wypożyczyć można między innymi smsem.

Wypożyczalnie "samoobsługowe" znajdują się przy Centrum Informacji Turystycznej, obok szczecineckiego basenu i na Mysiej Wyspie. Wybranie się na przejażdżkę jest wbrew pozorom proste.

Pierwszym punktem jest zarejestrowanie się na stronie www.rowery.szczecinek.pl, tam każdy tworzy swoje indywidualne konto użytkownika, które pozwoli mu na korzystanie z wypożyczalni. To na tym koncie znajdą się nasze środki, które zamienimy na minuty do wyjeżdżenia po przepięknych szczecineckich ścieżkach rowerowych.

Później wystarczy tylko pójść pod wypożyczalnie, wysłać sms z numerem stanowiska i roweru na numer 882842120 znajdujący się na terminalu i czekać na zwolnienie blokady. Również oddanie roweru nie będzie nastręczało problemów, zwracamy jednoślad w dowolnym stanowisku także wysyłając sms.

Oczywiście tradycyjna wypożyczalnia nadal działa, znajduje się ona na plaży miejskiej. Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna zachęca do korzystania z wypożyczalni i życzy przyjemnych przejażdżek.

Dzisiaj w Echach Dnia dokładna instrukcja wypożyczenia jednośladu. Zapraszamy!

Ruszyła szczecinecka wypożyczalnia rowerów

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: