Działaj Lokalnie! Zapraszamy na spotkanie

  • Eliza Świtling
  • 2014-04-29 13:43:29
Działaj Lokalnie! Zapraszamy na spotkanie
  • Foto: pafw.pl

Stowarzyszenie Fundusz Tratwa Szczecinek zaprasza mieszkańców miasta i gminy Szczecinek działających w organizacjach pozarządowych, klubach sportowych, sołtysów, lokalnych liderów i mieszkańców chcących działać na rzecz swojego otoczenia na spotkanie informacyjne dotyczące pozyskiwania środków na działania o charakterze dobra wspólnego z Programu Działaj Lokalnie .

Spotkanie odbędzie się dnia 8 maja 2014 r o godzinie 15.00 w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szczecinku ul. Wiejska 4 sala nr II. Podczas spotkania  przybliżymy idę Programu Działaj Lokalnie,  wskażemy obszary , w których możliwe jest pozyskanie dofinansowania,  omówimy generator, w którym składać będziecie Państwo swoje wnioski,  i odpowiemy na wszystkie inne pytania .

Więcej informacji udzielą Państwu pracownicy naszego biura przy ul. Wiejskiej 4 w Szczecinku, pod nr telefonu 94 37 280 38.

Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie VIII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

info: UM Szczecinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: