Śnięte ryby, zdechły bóbr i wypadek z udziałem ciągnika działania borneńskiej Straży Miejskiej

  • Eliza Świtling
  • 2014-04-28 11:15:32
Śnięte ryby, zdechły bóbr i wypadek z udziałem ciągnika działania borneńskiej Straży Miejskiej
  • Foto: archiwum

W okresie od 22.04.2014 r. do 27.04.2014 r. strażnicy miejscy odbyli 4 służby własne i 5 służb z policją. W czasie służb pouczyli 10 osób, dwie ukarali w postępowaniu mandatowym.

W dniu 22.04.2014 r. patrol odwiózł do schroniska w Szczecinku bezdomnego psa z miejscowości Piława.

W dniu 23.04.2014 r. strażnik miejski uczestniczył w komisji ds. wycinki drzew.

W dniu 23.04.2014 r. zgłoszono śnięte ryby na jeziorze Piława w rejonie oczyszczalni ścieków. Po przybyciu na miejsce patrolu fakt potwierdzono. Wraz z Strażą Rybacką wyjaśniono okoliczności. Okazało się że jest to sprawa kłusowników.

W tym samym dniu po południu strażnicy dokonywali pomiaru prędkości w miejscowości Przyjezierze.

W dniu 24.04.2014 r. w Bornem Sulinowie na ul. Jeziornej zgłoszono leżącego zdechłego bobra. Bóbr został przekazany do utylizacji.

W tym samym dniu w związku ze zgłoszeniem kontrolowano warunki trzymania psa w Bornem na Al. Niepodległości. W czasie kontroli nie potwierdzono zarzutów stawianych przez zgłaszającego.

Następnie patrol udał się do miejscowości Łubowo, gdzie również zgłoszono trzymanie psa w niewłaściwych warunkach. Na miejscu faktu nie potwierdzono.

W dniu 25.04.2014 r. kontrolowano prędkość w miejscowości Łubowo.

W dniu 26.04.2014 r. patrol mieszany udał się do miejscowości Piława gdzie zgłoszono wyciek nieczystości w pobliżu źródła wody. Wykonane zostały wstępne czynności wyjaśniające i dokumentacja fotograficzna.

Następnie patrol udał się do miejscowości Jeleń, gdzie zgłoszono nieprawidłowe parkowanie samochodów ciężarowych. Z polecenia dyżurnego KPP w Szczecinku patrol udał się do miejscowości Uniemino, gdzie zgłoszono wypadek drogowy. Na miejscu ustalono, że kierujący ciągnikiem rolniczym włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa dla jadącego samochodu osobowego. Kierowcy byli trzeźwi. Następnie patrol został wezwany do Bornego Sulinowa, gdzie mężczyzna awanturował się w sklepie i uszkodził kasę fiskalną. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do Komisariatu Policji.

info: Straż Miejska Borne Sulinowo

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: