Pokaz mody i ostatnie morsowe zanurzenie

  • Eliza Świtling
  • 2014-04-27 10:36:58
Pokaz mody i ostatnie morsowe zanurzenie
  • Foto: es

Wczoraj o godzinie 19:00 na terenie szczecineckiego zamku morsy z naszego miasta zakończyły sezon. Nie było to jednak standardowe oficjalne zakończenie, fascynacji zimnych kąpieli zafundowali mieszkańcom ciekawą i zabawną rozrywkę, pokaz mody morsowej.

Na specjalnie przygotowanym wybiegu pojawił się prezes klubu Andrzej Kowal w specjalnie przez siebie przygotowanym na tę okazję mundurze marynarza. Podziękował mieszkańcom za przybycie i rozpoczęło się morsowe show.

Przed publicznością po kolei prezentowali się członkowie klubu, w coraz bardziej wymyślnych kreacjach co zobaczyć Państwo mogą w naszej galerii. 

Po tym radosnym przedstawieniu morsy zgodnie wbiegly do wody jeziora Trzesiecko aby wspólnie zakończyć ten bardzo udany sezon.

"W tym roku morsowaliśmy wyjątkowo długo, muszę powiedzieć że to był bardzo dobry sezon, mieliśmy wiele wyjazdów zawiązało się wiele znajomości, a dzisiejszym pokazem mody chcieliśmy zachęcić szczecinecczan do zapisywania się do naszego klubu i wspólnej zabawy." - powiedział Andrzej Kowal.

Oczywiście morsy sezon zakończyły tylko symbolicznie, teraz przyszedł czas na żeglowanie i kąpiele w wodzie której temperatura będzie wyższa niż ta do której są przyzwyczajeni.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: