Borne Sulinowo na Targach Turystycznych w Kaliningradzie

  • Eliza Świtling
  • 2014-04-18 14:18:20
Borne Sulinowo na Targach Turystycznych w Kaliningradzie
  • Foto: UM Borne Sulinowo

W dniach 10 – 12 kwietnia br., w Kaliningradzie odbywały się Targi Turystyczne JANTUR. Ponad 120 stoisk promowało miasta, regiony, usługi i produkty z Rosji, Łotwy, Litwy oraz z Polski. W tym roku, po raz pierwszy, swoje możliwości zaprezentowało również Borne Sulinowo wspólnie z Zachodniopomorską Regionalną Organizacją Turystyczną na Polskim Stoisku Narodowym. Borne Sulinowo cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających.

Stoisko odwiedzane było zarówno przez przedstawicieli kaliningradzkiej branży turystycznej,  jak i mieszkańców miasta oraz Obwodu Kaliningradzkiego. Wśród nich nie zabrakło byłych rosyjskich mieszkańców dawnego wojskowego garnizonu, którzy bardzo ciepło i z nutą odczuwalnego wzruszenia wspominali czasy pobytu w Bornem Sulinowie.

Dużym zainteresowaniem okazały się również materiały promocyjne przygotowane w języku rosyjskim zarówno przez Urząd Miejski oraz lokalnych gestorów branży turystycznej Bornego Sulinowa. Odwiedzających interesowały obiekty i ośrodki oferujące pobyt grup zorganizowanych oraz przyjazdy indywidualne. Sporym zainteresowaniem cieszyły się miejscowe atrakcje turystyczne, a także imprezy plenerowe w szczególności Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych. 

Targi JANTUR to impreza, podczas której znaleźć można rzeczowe informacje o interesujących ofertach biur podróży oraz turystyce wyjazdowej do Polski. Oprócz silnej reprezentacji Gdańska i Warmii Rosjanie docenili swoim zainteresowaniem obecność Bornego Sulinowa na Targach w Kaliningradzie.

info: UM Borne Sulinowo

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: