Hi-Hatowo w Piano Barze

  • Eliza Świtling
  • 2014-04-25 13:27:34
Hi-Hatowo w Piano Barze
  • Foto: SAPiK

Wszystkich fanów gitarowego brzmienia oraz miłośników kultowego, szczecineckiego klubu Hi-HAT, zapraszamy już jutro do Piano Baru CK ZAMEK na koncert zespołów FireBall oraz Halo!TuCisza. Wydarzenie będzie zapowiedzią HI-HAT Festiwalu, który odbędzie się 26 lipca w Szczecinku.

FireBall to zespół heavy metalowy, który powstał w 1993 roku. Koncerty grupy cieszyły się dużą popularnością za czasów świetności wspomnianego klubu Hi-Hat w latach 90-tych. I śmiało można stwierdzić, że zespół uzyskał rangę kultowego w Szczecinku.  Obecnie reaktywował się po 10  latach w składzie:

 

Perkusja Krzysztof Kalenik
Wokal: Piotr Rynkiewicz
Bas i drugi wokal Łukasz Szczerbiński
Gitara1: Dawid Janowicz
Gitara 2: Sławomir Kłuciejasz

Zespół Halo! Tu Cisza powstał w 2012 roku w Warszawie.
Liderem jest Łukasz Stecki zwany Dżapanem, rodowity szczecineczczanin, który tułając się po świecie, osiadł w stolicy. W ich piosenkach  można usłyszeć elementy takich gatunków jak rock, funk, blues, czy folk. W warstwie tekstowej Halo! Tu Cisza stara się poruszać ważne sfery życia – nie tylko z punktu widzenia swojego pokolenia.   Szuka także inspiracji m.in. w polskiej poezji, swobodnie ją interpretując i aranżując.
W październiku 2013 roku ukazał się ich pierwszy klip zrealizowany przez RedRum Studio - do piosenki "What Is". Obecnie intensywnie przygotowują  się do wydania pierwszej EP-ki.

Skład:
wokal/gitara – Łukasz Stecki
bas – Bogdan Par
perkusja – Karol Czyżewski

Startujemy o godz. 20:00, wstęp wolny!

INFO: SAPiK

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: