Czy Szczecinek jest piękniejszy na wiosnę?

  • Eliza Świtling
  • 2014-04-15 15:29:01
Czy Szczecinek jest piękniejszy na wiosnę?
  • Foto: TV Gawex

Bratki, żonkile, narcyzy, dzikie wiśnie, nawet zwykłe żółte mlecze tworzą w naszym mieście przepiękny wiosenny klimat. Od ubiegłego tygodnia rozkwitły kwiaty wieloroczne a pracownicy Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej rozpoczęli nasadzenia roślin jednorocznych.

Skrzyżowanie na roku ulic Jasna i Kościuszki cieszy oczy feerią barw, różnokolorowe bratki powodują, że przechodnie uśmiechają się na ich widok. Na rondzie koło Szkoły Podstawowej nr 1 rozkwitły różowe dzikie wiśnie, które nie dość, że wyglądają przepięknie, to jeszcze słodko wiosennie pachną.

Oczy cieszą także dwa ronda pomiędzy osiedlami Koszalińska i Kołobrzeska, tam tulipany walczą o palmę piękności z narcyzami i naprawdę ciężko wybrać tego najpiękniejszego kwiatka z całej rabatki.

Wiele miejsc w naszym mieście wygląda coraz piękniej i wiosenniej, jeśli jeszcze nie mieli Państwo okazji sprawdzić jak Szczecinek rozkwitł na wiosnę zachęcamy do wybrania się na spacer a po powrocie niech Państwo wezmą udział w naszej wiosennej sondzie: Czy Szczecinek jest piękniejszy na wiosnę?

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: