Pyszne baby i przesłodkie mazury! Konkurs rozstrzygnięty

  • Eliza Świtling
  • 2014-04-15 14:00:50
Pyszne baby i przesłodkie mazury! Konkurs rozstrzygnięty
  • Foto: es

O godzinie 12:00 w internacie ZS im Księcia Warcisława IV, odbyło się rozwiązanie konkursu na Babę i Mazurka Wielkanocnego, dziś w trakcie konkursu można już było poczuć magię świąt.

Przepiękne mazurki i cudownie udekorowane babki to nie wszystkie atrakcje przygotowane przez uczniów ZS im księcia Warcisława. Pierwszy raz odbył się także konkurs na najciekawiej udekorowany stół wielkanocny, efekty mogą Państwo podziwiać na naszych zdjęciach. Uczniowie dali z siebie wszystko, a wiele z ich pomysłów polecam wykorzystać przy dekorowaniu własnych stołów. 

Pierwsze miejsce w konkursie na najpiękniejszy stół zajęły uczennice z klasy pierwszej hotelarstwa, "inspiracje czerpałyśmy z naszych rodzinnych domów, chciałyśmy żeby stół był zachęcający i wprowadzający miłą świąteczną atmosferę" - mówią zwyciężczynie.

Później członkowie jury oddali się delektowaniu wszystkich przygotowanych do konkursu ciast, w tym czasie zaproszeni goście również mogli spróbować przygotowanych  przez uczniów świątecznych wypieków i wypić filiżankę pysznej kawy.

Po skosztowaniu ponad czterdziestu ciast, czteroosobowe jury wyłoniło zwyciężczynie tegorocznego, trzeciego już konkursu na najlepsze świąteczne wypieki. Nagrody wręczył wicestarosta Marek Kotschy.

Serdecznie gratulujemy kunsztu kulinarnego, a do obejrzenia relacji z konkursu zapraszamy już jutro na naszą antenę. Uczennice z ZS im księcia Warcisława IV pokaża Państwu między innymi jak składać świąteczne serwetki w przepiękne wiosenne wzory

Komentarze (1)

helen 2014-04-16 14:25

przepiękny stroik nr 2 pozdrawiam wykonawcę

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: