Jest praca- Zachodniopomorskie Targi Pracy

  • Redakcja TV Gawex
  • 2014-04-09 12:22:24
Jest praca- Zachodniopomorskie Targi Pracy
  • Foto: Zachodniopomorskie Targi Pracy - materiały organizatora

Dziś w Szczecinie odbywają się Targi Pracy Pomorza Zachodniego. Na Targach prezentuje się ponad 60 wystawców, m.in. z branży motoryzacyjnej (np. Volkswagen), handlowej (Jeronimo Martins czy Metro Services), finansowej (ING Bank Śląski, Aviva) oraz produkcyjnej (DGS, Cargotec). Nie zabraknie stoisk agencji pośrednictwa pracy, również tych rekrutujących pracowników do przedsiębiorstw w Niemczech.

Organizatorem  Targi Pracy Pomorza Zachodniego jest Polska Fundacji Społeczeństwa Przedsiębiorczego. Targi te to ważne wydarzenie przede wszystkim dla studentów i absolwentów,  którzy właśnie kończą edukację i rozpoczynają poszukiwania pracodawcy, ale także dla osób, które myślą o zmianie pracy. Organizatorzy zapewniają, że firmy przygotowały setki ofert pracy a także praktyk i stażów. Osoby zwiedzające targi będą mogły nie tylko zapoznać się z propozycjami potencjalnych pracodawców, ale też porozmawiać z nimi i zostawić swoje CV. Najwięcej ofert znajdziemy w sektorze usług bankowych i sieciach handlowych.

 Targom jak zwykle towarzysza liczne warsztaty, porady i wykłady, które mają pomóc poszukującym lepiej odnaleźć się na rynku pracy.


INFO: Targi Pracy Szczecin

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: