Poland Trophy Dragon Winch Extreme, prolog i noc za nami + Video

  • Andrzej Nadolny
  • 2014-04-05 19:21:37
Poland Trophy Dragon Winch Extreme, prolog i noc za nami + Video
  • Foto: an

Od piątku trwa rajd ''Poland Trophy Dragon Winch Extreme'' na terenie gminy Bobolice. Uroczyste rozpoczęcie rajdu odbyło się punktualnie o godzinie 18.00 na bobolickim rynku. Głównym organizatorem tej ''jazdy bez trzymanki'' jest od lat pan Maciej Rachtan.

Jak informowaliśmy państwa, jest to już 8 edycja tego ekstremalnego sportu. Na mecie stawiły  się 44 załogi z całego kraju. Start poszczególnych osad odbywał się co 3 minuty. Załogi miały do pokonania cztery nocne odcinki specjalne. Głównym czynnikiem oczywiście jest czas, w jakim załogi pokonają odcinki specjalne.  Zawodnicy mają limit 8 godzinny, w którym muszą się zmieścić.  Noc jest dodatkowym utrudnieniem zważywszy, że załogi są z różnych stron kraju i nie znają terenów bagnistych przez które musieli się przeprawiać. Wszyscy jednak dojechali do mety bez poważniejszych usterek sprzętowych. Tegoroczny rajd otworzyła burmistrz Bobolic pani Mieczysława Brzoza w towarzystwie przybyłego na rozpoczęcie rajdu wicemarszałka województwa zachodniopomorskiego Andrzeja Jakubowskiego.

Na galerię z sobotnich ekstremalnych przepraw kierujemy pod link poniżej:

http://www.gawex.pl/galerie/id/1479/Poland-Trophy-Dragon-Winch-Extreme-dzien-drugi-fot-Maria-Turkowska-oraz-Robert-Zurawski-Zablocki

Na relację z tego wydarzenia zapraszamy państwa do programu lokalnego TV GAWEX oraz na strony www.gawex.pl

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

Dragon 2014-04-06 23:29

Kończę właśnie budować taki samochodzik. Pojadę w przyszłym roku w Bobolicach też.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: