Samorządowe igrzyska sportowe

  • Eliza Świtling
  • 2014-03-28 12:54:31
Samorządowe igrzyska sportowe
  • Foto: Starostwo Powiatowe Szczecinek

W Szczecinku odbędą się Igrzyska Sportowo-Rekreacyjne Samorządów Powiatowych Województwa Zachodniopomorskiego, których gospodarzem jest Powiat Szczecinecki.

Z uwagi na bogatą infrastrukturę sportową w Szczecinku regularnie odbywają się zawody. W najbliższą sobotę, 29 marca, odbędą się 13. Igrzyska Sportowo-Rekreacyjne Samorządów Powiatowych Województwa Zachodniopomorskiego. Do sportowych zmagań staną reprezentanci 12 zachodniopomorskich powiatów, m.in. stargardzkiego, koszalińskiego, białogardzkiego, kamieńskiego, świdwińskiego, wałeckiego, drawskiego.

Podczas igrzysk zostaną rozegrane mecze i spotkania w różnych dyscyplinach sportowych – piłce siatkowej, nożnej, koszykowej, tenisie stołowym szachach, kręglach, strzelania z broni pneumatycznej, pływaniu, nordic walking, siłowych. Miło nam poinformować, że Powiat Szczecinecki będzie reprezentowany w każdej z nich.

Igrzyska rozpoczną się o godzinie 10.40 w hali sportowej przy ul. Wiatracznej, a zakończą wręczeniem medali, pucharów i nagród około godziny 15.30. Warto dodać, że igrzyska rozegrane zostaną w kilku obiektach sportowych – m.in. hali sportowej przy ul. Wiatracznej i Jasnej, I Liceum Ogólnokształcącego, boisku Orlik przy Zespole Szkół Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku, pływalni, kręgielni w galerii Hosso, Zespole Szkół Nr 5 w Szczecinku.

Patronat honorowy nad igrzyskami objął dr Jarosław Rzepa Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego, a gospodarzem jest Krzysztof Lis Starosta Szczecinecki.

Wszystkich miłośników sportu zapraszamy do kibicowania!

INFO: Starostwo Powiatowe Szczecinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: