Zdjęcia ze Szczecinek is Happy trafiły do materiału Pharrella Williamsa + FILM

  • Eliza Świtling
  • 2014-03-25 12:57:25
Zdjęcia ze Szczecinek is Happy trafiły do materiału Pharrella Williamsa + FILM
  • Foto: Robert Żurawski-Zabłocki

To, że Szczecinek is Happy mogliśmy już zobaczyć na długo przed Międzynarodowym Dniem Szczęścia, który obchodziliśmy 20 marca. Nikt jednak nie spodziewał się, że zdjęcia z naszego szczecineckiego klipu trafią do zmontowanego materiału filmowego, jaki portal Pharrella Williamsa "Im other" wyemitował na youtube.

Nasze miasto znalazło się w naprawdę niezłym towarzystwie.

Poniżej pokazujemy państwu materiał filmowy z portalu Pharrella Wiliamsa "Im other"...szukajcie Szczecinka:)

INFO: UM Szczecinek

 

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (14)

turban 2014-03-25 14:11

Tyle razy ten szczecinek się przewija, że wręcz wygląda jak spreparowane ;)

pawelek adamowky 2014-03-25 18:07

Nie spodziewałem sie. Dziekuje wszyskim za pomoc w realizacji.

fff 2014-03-25 20:39

nie rozumiem w jakim celu miałby ktoś to preparować?

monia 2014-03-25 21:31

Pawel, super robota jak juz wspominalam! :)

ALO 2014-03-25 21:44

Człowieku, po prostu pogratuluj, zamiast snuć teorie spiskowe.

ciekawy 2014-03-25 23:31

To ile w sumie ujęć ze Szczecinka się załapało?

bagnz0r 2014-03-26 14:22

Marna próba promocji miasta pod względem turystycznym. Wygląda na to, że ludność tego miasta nie ma bladego pojęcia o tym, iż nasz przepiękny "landmark" #1 odstrasza wszystkich równo. ;) Nie wiem czy można być happy nie mając praktycznie żadnego poważniejszego sklepu/centrum handlowego btw. Zakończcie inwestycje w turyzm - bo to po prostu nie wypali.

EWA 2014-03-26 18:37

Gratulacje !!!!

Teodor 2014-03-26 19:55

bagnz0r - to nie jest sponsorowana promocja miasta. Burmistrz Douglas nie wisiał raczej na telefonie do Farella z prośbą aby tenże podpromował na świecie nasze miasto. Po prostu trafiło nam się i chyba jesteśmy jedynym poza Warszawą Polskim miastem na tym teledysku. ja na przykład jestem Happy z tego powodu!

Agaa 2014-03-26 21:18

Hmm jakoś ciężko w to uwierzyć, zgadzam się z powyższym komentarzem że wygląda jakby było podstawione. Wiele innych miast zrobiło to o wiele lepiej niż szczecinek, ukazując właśnie tą radość, a nie podobnie jak nasze miasto "reklamę" turystyczną. Nie wiem co takiego było w teledysku nagranym w Szczecinku ale szału on nie robi. Jeszcze kilka lat i w ogóle będziemy mieszkać w mieście duchów.

Olkaaaa 2014-03-26 22:44

Nie jesynym poza Wa-wa ... bo Poznan tez jest!

bagnz0r 2014-03-27 16:14

@Teodor - A no chyba że. :)

bagnz0r 2014-03-27 16:18

A tak na marginesie mówiąc już - jedyni ludzie szczęśliwi w tym mieście to nastolatki w super sytuacji finansowej... Tudzież sfera ludzi bogatych w mieście. Mi osobiście nie jest strasznie źle, bo mam 20 lat i mieszkam na swoim... No ale przepraszam - za 1200 zł to mieszkanie powinienem mieć porządne a nie ruderę pachnącą PRL'em. Ponadto - brak dostępu do porządnych sklepów (markety z tego równania wykluczam). :)

olaf 2014-03-27 17:25

Ja jeszcze na teledysku Pharrella wykryłam Tychy - ujęcia pies tańczący w czerwonym kubraczku i dzieci z przedszkola w kolorowych perukach. Super że Szczecinek też się tam znalazł. Gratulacje!