Pierwszy Dzień Wiosny w Zespole Szkół im. Jana III Sobieskiego + FOTO

  • Eliza Świtling
  • 2014-03-24 09:45:51
Pierwszy Dzień Wiosny w Zespole Szkół im. Jana III Sobieskiego + FOTO
  • Foto: Katarzyna Rybak

Pierwszy Dzień Wiosny w Zespole Szkół im. Jana III Sobieskiego przebiegał pod znakiem dobrej zabawy. Zaczęliśmy od pokazu zumby w wykonaniu grupy dziewcząt, które pilnie ćwiczyły już kilka dni przed piątkowym występem.

Następnie wszystkie klasy od "0" po trzecie gimnazjum zaprezentowały swoje przebrania. Kogóż tu nie było! Wystąpili piraci, staruszkowie, policjanci, dzieci, Indianie, służba zdrowia, wampiry, sportowcy, wojsko, postacie z bajek, hipisi, a najwięcej było uroczych milutkich kociaków. Wśród przebierańców nie zabrakło oczywiście nauczycieli, którzy często byli trudno rozpoznawalni.

Każda klasa zaprezentowała swoją konkursową marzannę. Można stwierdzić, że w różnorodności tkwi urok. Były piękne, zgrabne, wiotkie, duże, małe, kolorowe... Głównym punktem programu było karaoke z największymi przebojami. Zabawa tak porwała i rozkręciła publiczność, że w pewnym momencie śpiewała cała szkoła. To dopiero była radość i integracja!

Na zakończenie powitania wiosny rozstrzygnięto konkursy na najlepiej przebraną klasę, najlepszą marzannę oraz najlepsze wykonanie piosenki. Zwycięzców uraczono słodkościami. Większość uczniów zatańczyła kolejny raz zumbę, by we wspaniałych wiosennych nastrojach udać się w poszukiwaniu oznak nowej pory roku do swoich domów.

INFO: rzecznik prasowy szkoły Katarzyna Rybak

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: