Będą nowe siłownie pod chmurką

  • Eliza Świtling
  • 2014-03-21 15:42:13
Będą nowe siłownie pod chmurką
  • Foto: archiwum

Siłownie pod chmurką których mamy w naszym mieście już dość sporo, cieszą się niesamowitą popularnością wśród mieszkańców, bez względu na porę roku zawsze ktoś z nich korzysta. Z tego względu zapadła decyzja o kolejnych lokalizacjach.

Urząd miasta przeznaczy 100 tys. zł na realizację ogólnodostępnych siłowni. Ich posadowienie znane jest już dzisiaj, zaś montaż nastąpi w trakcie najbliższych miesięcy.

Najpierw nastąpi doposażenie siłowni na ulicy Kopernika, na razie znajdują się tam 3 urządzenia, w tym roku trafi tam jeszcze jedno, a w ogólnym planie ma ich być aż 7.

Także na ulicy Jodłowej, pojawią się urządzenia rekreacyjne, wszystko dzięki silnej współpracy magistratu z radą osiedla, w trakcie roku będą one systematycznie dostawiane, na wyposażeniu tej siłowni znajdą się także przyrządy dla małych dzieci.

Dwie siłownie pod chmurką staną na ulicy Szczecińskiej, jedna obok kompleksu Aqua-Tur, zaś druga w pobliżu Wieży Bismarcka.

Także osiedle Zachód dostanie swoja siłownię, według wstępnych planów Spółdzielnia Mieszkaniowa optowała za dwoma miejscami rekreacyjnymi, jednak brak środków okroił marzenia do jednego miejsca, siłownia umiejscowiona zostanie na ulicy Karlińskiej.

Komentarze (1)

2014-03-22 16:54

Przydałoby się więcej wolnostojących drążków do podciągania, takich jak ten: http://osiedla.szczecin.pl/OsiedlaFiles/Zdj%C4%99cie154.jpg Sprzęt pewnie niedrogi i wytrzymały, a podciąganie na drążku i wznosy nóg w zwisie to bardzo cenne ćwiczenia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: