BESTIA - thriller, sensacja, kryminał, miejsce akcji: Szczecinek! Rozmowa z autorem już dziś w Gościu Dnia

  • Eliza Świtling
  • 2014-04-02 13:43:34
BESTIA - thriller, sensacja, kryminał, miejsce akcji: Szczecinek! Rozmowa z autorem już dziś w Gościu Dnia
  • Foto: SAPiK

Każde miasto ma swoje mroczne tajemnice… Mieszkańcy Szczecinka zastygli w śmiertelnym przerażeniu. Dwie brutalnie zamordowane młode kobiety, dwoje porwanych dzieci i oskórowany mężczyzna – to bilans kilku tygodni.

To opis książki Bestia, napisanej przez pochodzącego ze Szczecinka, Piotra Rozmusa. Reszta opisu brzmi coraz bardziej mrocznie:

Gdy emerytowany komisarz policji starał się uciec przed zmorami przeszłości, to miejsce wydawało mu się sielską przystanią. Tymczasem staje on przed podwójnym wyzwaniem. Musi włączyć się w poszukiwania psychopatycznego mordercy, a także po raz drugi zmierzyć się z niejakim Łezką, szefem szczecińskiej mafii, który przed laty wydał wyrok na jego córeczkę. Nie wie jednak, że w ukryciu czyha jeszcze jeden przeciwnik, inteligentny i bardziej niebezpieczny, którego dziedzictwo zła sięga lat wojny…

Książka dostępna jest w księgarniach na terenie całego kraju a dzisiaj na naszej antenie rozmowa z autorem Piotrem Rozmusem. Zapraszamy do oglądania programu Gość Dnia tutaj.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: