Nocna, ostra jazda + Video

  • Irek Markanicz
  • 2014-03-16 20:49:15
Nocna, ostra jazda + Video
  • Foto: an

Niebezpiecznie było dziś wieczorem na ul.Armii Krajowej, Srebrne BMW I CRASH TEST z przydrożnym drzewem

Okoliczności tej akcji są obecnie wyjaśniane przez szczecineckich policjantów. Prawdopodobnie zbyt szybka jazda, mokra nawierzchnia i brak uwagi były przyczyną tej kolizji. Młody kierowca który prowadził BMW jest dobrze znany lokalnym stróżom prawa. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy już kilkakrotnie sprawdzał na naszych ulicach możliwości swojego pojazdu. Uderzenie pojazdu w drzewo było tak mocne że tylko ze względu na sąsiadującą latarnie , konar nie runął na sąsiednie domy. Wiadomo też że oprócz kierowcy w aucie były dwie dziewczyny, te bezpośrednio po kolizji uciekły z miejsca zdarzenia. Obecnie sprawdzany jest stan trzeźwości młodego :"Rajdowca". 

Badanie wykazało że kierowca był trzeźwy. Początkowo 26-letni mieszkaniec Szczecinka, który prowadził BMW, twierdził że inny samochód zajechał mu drogę. Później przyznał że jechał bardzo szybko i na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem. Kierowca został ukarany mandatem, który przez niego został przyjęty. Na szczęście popisy młodzieńca przed dziewczynami zakończyły się tylko zniszczeniem pojazdu, drzewa i ulicznej latarni. Gdyby w tym czasie na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i T.Zana znalazł się pieszy, mowa by nie była o kolizji tylko o wypadku.  

Komentarze (24)

xD 2014-03-16 21:59

tak to jest jak sie nie umie jezdzic :)

Luk Sniady 2014-03-16 23:08

Kto publikuje takie subiektywne opisy wydarzeń w tym brukowym "temacie" ? Porażka...

autor Irek Markanicz 2014-03-16 23:58

Drogi "Luk Sniady" autor jest podpisany z imienia i nazwiska Panu/Pani brakuje jak widać odwagi cywilnej. Opis bardzo subiektywny, pytanie czy zgodny z prawdą? Jeżeli tak, to co, tolerować głupotę za kierownicą, bo się młodzian obrazi? Mam nadzieje że wyciągnie wnioski i podziękuje losowi że kogoś na tamten świat nie wysłał.

Krzysio 2014-03-17 09:11

Dobrze piszesz panie Markaniczu, BMW dopadł od tatusia i popisuje się przed laskami, a jak by szedł pieszy i co wtedy...............

Mors 2014-03-17 09:45

to się Wali najeździł hahaha chłopak który nigdy nie zmondrzeje wstaw na fb zdjęcia to ci tylko dobrze wychodzi w życiu :)

turban 2014-03-17 11:58

a lotnisko tak blisko...

Olga 2014-03-17 13:00

Pięknie, kolejny pirat drogowy w Szczecinku. OK, swoje życie ryzykuje z własnej głupoty, ale jakim prawem ryzykuje życie innych.

drzewo 2014-03-17 15:12

Pirata obarczyć kosztami zniszczenia zieleni miejskiej albo kosztami jak za wycięcie drzewa. Wtedy na długo zapamięta swój wyczyn, a na pewno portfel tatusia uszczupleje.

ja. 2014-03-17 18:49

Kazdy wie ze XXX to przygup nr 1 w Szczecinku, widać lubi się lansowac przed dziewczynami.. BMW w kredycie i teraz został sam kredyt pozdrawiam cię bezmuzgu teraz koledzy cię oleja bo nie będę mieli czym sie wozić! !!

kiler.. 2014-03-17 19:06

Hahaha XXX sie najezdził widzę koniec lansu dzieciaku.. a kredy został a fury nie ma :)

interrr 2014-03-17 19:41

to jego bmw a nie jego taty.

Albatros 2014-03-17 22:33

Proponowałbym Przymknąć xxx nie znając sytuacji co sie stało to raz, dwa to jego auto i teksty typu ,,od tatusia" kolego wsadz sobie gleboko w dup.. bo nie znasz chlopaka a Gadasz bzdury. ps. Panie Markanicz nie bede sie przedstawial to raz . Dwa ,,popisy młodzienca przed dziewczynami" ? Proponuje zainwestowac w świeższe info ..pozdro

Olaf 2014-03-17 23:06

Chcę tylko być bezpieczny i na chodniku i na jezdni. Stop piratom drogowym.

Prawdziwy 2014-03-17 23:44

Do Olafa... to się wyprowadź na wyspę wolin i tam sobie spaceruj. I nie podpisuj się moim imieniem. Wali... zdarza się. Piszecie jakby nie wiadomo co się stało, a przecież było drzewo. Gdyby na poważnie coś się stało to nie mam pytań. Pytam Czy ktoś kiedykolwiek z Was miał kiedyś poślizg? Założę się że skończylibyście na tym domku a nie na drzewie cwaniaki

siara i wszystko jasne 2014-03-18 15:39

zgadzam sie z albatrosem nie znacie chłopaka to xxxxxxxx.

krzyni 2014-03-18 21:49

Tak się często dzieje, gdy młodzież dostaje auto od taty. Gdyby sama na nie zarobiła to byłaby szansa, że będzie je szanowała. Dwa lata temu u kolegi syna w klasie 21 osób zrobiło prawo jazdy. W pierwszym roku 14 z nich maiło wypadki drogowe. Czy tak słabo kształcimy czy też młodzieży brakuje wyobraźni. Może zbyt dużo czasu spędzonego w wirtualnym świecie z 5 życiami zaburza im poczucie rzeczywistości?

Albatros 2014-03-18 22:40

do Krzyni : Co Ty wypisujesz człowieku? Co ma wspólnego auto od taty do tej sytuacji? Osoba która kierowała sama zarobiła na ten samochód - a jak ma pieniądze to nie musi go szanować zresztą to jej sprawa- może nawet na niego xxxxx a jeśli zal Cie ściska to nie wylewaj żalów tutaj Mylisz poglądy, próbujesz zabłysnąć, Skąd takie statystyki masz ze na 21 osób w klasie 14 miało wypadek? Taki materiał raczej by dawno znalazł miejsce w gazecie. z Chęcią bym posłuchał historii o 14 wypadkach w jednej klasie ? I nikomu się nic nie stało? Ps. Dobieraj dobrze słowa . Wypadek- są w nim ofiary, a to jest Kolizja- czyli bez ofiar. Pozdro

matkooo 2014-03-18 23:01

nie znacie chłopaka to się nie wypowiadajcie na komentarze typu: gdybym sama na nie zarobiła. Tak się składa,ze na auto zarobił, a nie wypisujecie bzdury, że auto taty....

xDS 2014-03-19 19:59

jak mozna samemu zarobic na kredyt? lol hauehua

BMW 2014-03-20 08:00

Ej no zostawcie chłopaka wspokoju to nie jego wina ze jak wychodzi z domu to zapomina mózgu zabrac ze sobą. ..

xxxx 2014-03-20 23:17

mozna mozna ;) trzeba sobie wyrobic "zdolnosc kredytowa" bo dobrego kredytu bez pracy nie dostaniesz;)

xxxx 2014-03-25 14:29

ahhaha

? 2014-03-29 23:19

Bez przesady ,, ludzie szukacie tylko tematu do obmawiania dajcie se na luz najwazniejsze jest to że nikt nie ucierpiał a każdemu może w zyciu coś takiego się zdarzyć najgorsze jest to że co niektórzy wymyślaja takie bzdury typy że auto od taty i że na kredyt z kąd wy to bierzecie o drobina rozsądku jesteśmy dorośli nie zabawiajmy sie w ploty !

xxx 2014-03-30 00:48

Wiecie co czy sam zarobił czy ma od kogoś te auto nie ważne. Liczy się to że mogło się to skonczyc całkiem inaczej. Osoby które bronią sprawce tej kolizji nie widzieli co on robił wcześniej jak na Sikorskiego na rondzie odpi... nr.. bo chciał pokazac jaki z niego dobry kierwoca . Całe szczęście że nikomu krzywdy nie zrobił ale jak by stracił prawojazdy na jakis czas to by go to nauczyło.